FEN-Vlaanderen in dienst van carnaval

Text Size

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 100%

Print
Deel dit item
PDF

Kalender

Elk jaar wordt door FEN-Vlaanderen een kalender opgemaakt omtrent al de evenementen die door de aangesloten verenigingen georganiseerd worden.

Hij heeft tot doel aan de aangesloten verenigingen de gelegenheid te bieden hun voornaamste evenementen kenbaar te maken bij een breed publiek. Bijkomend voordeel is dat de verenigingen er op die wijze toe aangezet worden om tijdig een jaarprogramma op te stellen om zodoende hun evenementen grondig en zonder verrassingen te kunnen voorbereiden.

Deze kalender wordt gepubliceerd op deze website en wordt continue bijgewerkt. Je  komt er terecht in een wereld van zowat 1.000 carnavalsactiviteiten, die netjes volgens datum gerangschikt staan. Er kunnen bovendien meerdere filters toegepast worden. Bijvoorbeeld per provincie, per gemeente, op postnummer, ....

Alle gegevens kunnen online gemeld worden via de rubriek "Leden>Evenement melden".

Carnavalskalender tot 2030

Om u een handje toe te steken bij het opmaken van de evenementenkalender van uw vereniging verwijzen wij graag naar de “Carnavalskalender” op deze website. Daar kan u de datums terugvinden van “Carnavalszondag” en “Halfvasten” tot het jaar 2030.

Evenementenkalender 2018/2019

 Toon het voorbije jaar
Vul hier bv. de naam van de vereniging, een gemeente, een postcode, ... in, of de naam van een evenement bv. barbecue.
Periode van: tot

 

Als u deze gegevens in een mooie kalender uitvoering wil downloaden dan moet u eerst 

Vrijdag 24 januari 2020

1775: DE FRUITFRETTERS - B-3450 RUMMEN (GEETBETS) - Limburg Prinsenbal met Aanstellingen
Sporthal "De Warande" - Ketelstraat 50 - 3454 Rummen
Aanvangstijd: 20:11 uur
1912: LOS UNIQUEOS - B-3920 LOMMEL - Limburg Carnavalsbal
Zaal "Klosterhof" - Oude Diestersebaan 1 - 3920 Lommel
Aanvangstijd: 20:11 uur
2021: PEER CARNAVAL vzw - B-3990 PEER - Limburg Prinsaanstelling
Parochiecentrum - Kloosterstraat 22 - 3990 Peer
Aanvangstijd: 20:11 uur
1221: V.K.V. DE FILEKES vzw - B-9620 ZOTTEGEM - Oost-Vlaanderen 48ste Verkiezing Prins en Prinses Oost-Vlaanderen
Fuifzaal "Bevegemse Vijvers" - Bevegemse Vijvers 1 - 9620 Zottegem
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 25 januari 2020

0110: DE HEIKNUITERS - B-2440 GEEL - Antwerpen Receptie Stadhuis
Stadhuis - Werft 5 - 2440 Geel
Aanvangstijd: 19:00 uur
0110: DE HEIKNUITERS - B-2440 GEEL - Antwerpen Prinsenparade
Ontmoetingscentrum "Winkelomheide" - Kemeldijk 5 - 2440 Geel
Aanvangstijd: 20:30 uur
0827: PRINSENKAMER STAD ANTWERPEN vzw - B-2000 ANTWERPEN - Antwerpen Overwinningsbal Stadsprins van Antwerpen
Zaal "Familieheem" - Gasthuisdreef 2 - 2870 Ruisbroek
Aanvangstijd: 20:11 uur
0131: DE HEIKIESETERS - B-3670 MEEUWEN (OUDSBERGEN) - Limburg Prinsenpronkzitting
Zaal "'t Heem" - Meeuwen - Kloosterstraat 2 - 3670 Oudsbergen
Aanvangstijd: 20:11 uur
0257: DE KNAPZEK - B-3770 VAL-MEER (RIEMST) - Limburg Prinsenbal
Zaal "De Vrije Burgers" - Bergstraat 36A - 3770 Val-Meer (Riemst)
Aanvangstijd: 20:11 uur
0323: DE PINTEVEGERS - B-3580 BERINGEN - Limburg 55ste Prinsenbal
Buurthuis "De Kardijk" - Burgemeester Heymansplein 14 - 3583 Beverlo
Aanvangstijd: 20:11 uur
0506: DE GAAPLEPELS BIESEL - B-3640 MOLENBEERSEL (KINROOI) - Limburg Seniorenzitting
Zaal "De Stegel" - Weertersteenweg 365 - 3640 Kinrooi
Aanvangstijd: 13:11 uur
1520: RAOD VAN WIS TOT MANJEL - B-3650 STOKKEM (DILSEN-STOKKEM) - Limburg Bal van de Prins
Zaal "Kring" - A. Sauwenlaan 90 - 3650 Dilsen - Stokkem
Aanvangstijd: 20:11 uur
1673: GEWELDIG - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg 7de Geweldige Bal
Parochiecentrum Velm - Sint-Martinusstraat 6 - 3800 Velm (Sint-Truiden)
Aanvangstijd: 20:11 uur
1550: ORDE VAN DE FLODDERS - B-8970 POPERINGE - West-Vlaanderen Bal
OC "De Croone" - Provenplein 29 - 8972 Proven
Aanvangstijd: 19:33 uur
1674: HOF DER PRINSEN BREDENE - B-8450 BREDENE - West-Vlaanderen Verkiezing Prins & Prinses Carnaval van Bredene
Meeting & Event Center "Stafverluys" - Kapelstraat 76 - 8450 Bredene
Aanvangstijd: 20:11 uur
1974: CARNAVALSRAAD STADEN - B-8840 STADEN - West-Vlaanderen Verkiezing Jeugdprins/prinses Staden 2020
Zaal "Zonneheem" - Bassijnsmolenstraat 2 - 8840 Oostnieuwkerke
Aanvangstijd: 14:11 uur
1974: CARNAVALSRAAD STADEN - B-8840 STADEN - West-Vlaanderen Prins en/of Prinsesverkiezing Staden 2020
Zaal "Zonneheem" - Bassijnsmolenstraat 2 - 8840 Westrozebeke
Aanvangstijd: 19:11 uur

Zondag 26 januari 2020

0506: DE GAAPLEPELS BIESEL - B-3640 MOLENBEERSEL (KINROOI) - Limburg Jeugdzitting
Zaal "De Stegel" - Weertersteenweg 365 - 3640 Kinrooi
Aanvangstijd: 13:11 uur
0904: DE POEDERLADERS - B-3950 KAULILLE (BOCHOLT) - Limburg Frühshoppen
G.C. "De Kroon" - Nevenplein 1 - 3950 Kaulille
Aanvangstijd: 14:11 uur
1297: SJUT IEN & ZOEP OET - B-3620 LANAKEN - Limburg De Groete Laoneker Mannenzitting
"Cultureel Centrum" - Aan De Engelse Hof 10 - 3620 Lanaken
Aanvangstijd: 09:11 uur
1680: DE KATTËDAWËRS - B-3770 MILLEN (RIEMST) - Limburg Sneeuwballenborrelbar
KLJ-lokalen Millen - Trinellestraat 21A - 3770 Millen (Riemst)
Aanvangstijd: 14:11 uur
0456: ORDE VAN KEIZER JOëL - B-1800 PEUTIE (VILVOORDE) - Vlaams-Brabant 24ste Juniorverkiezing van Vlaams-Brabant
"Parochiaal Centrum" - Mechelsesteemweg 1088 - 3020 Winksele-Delle
Aanvangstijd: 14:11 uur
0927: DE PLATZAKKEN - B-8930 MENEN - West-Vlaanderen 25ste Eetfestijn
Zaal "Barthel" - Moeskroenstraat 525 - 8930 Rekkem
Aanvangstijd: 11:11 uur

Vrijdag 31 januari 2020

1572: DEE VAN KOTSHOVEN - B-3720 KORTESSEM - Limburg 9de Carnavalbal
CC "Mozaïek" - Kerkplein 14 - 3724 Kortessem
Aanvangstijd: 20:11 uur
1584: ORDE VAN THE BIERNEUZEN vzw - B-3980 TESSENDERLO - Limburg Carnavalbal met Aanstelling
Zaal “De Kriekel” - Sint-Jozefsplein 1 - 3980 Schoot - Tessenderlo
Aanvangstijd: 20:11 uur
1690: DE KLUNGELERE - B-3620 LANAKEN - Limburg Carnavalbal
C.C.Lanaken - In De Engelse Hof 1 - 3620 Lanaken
Aanvangstijd: 20:11 uur
1619: ZONDER DRANK GENE KLANK - B-3200 WOLFSDONK (AARSCHOT) - Vlaams-Brabant Bal met Aanstelling
Zaal "Bergendal" - Grote Vreunte 57 - 3473 Waanrode
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 01 februari 2020

0673: DE BIERPRUVERS - B-2180 EKEREN (ANTWERPEN) - Antwerpen Sleuteloverhandiging Ekeren en Kroegentocht
Cafe "Den Aker" - Driehoekstraat 14 - 2180 Ekeren
Aanvangstijd: 12:00 uur
0816: DE VINNIGE HARLEKIJNTJES - B-2060 ANTWERPEN - Antwerpen Carnavalbal
Zaal "Familieheem" - Gasthuisdreef 2 - 2870 Ruisbroek-Puurs
Aanvangstijd: 20:11 uur
1790: CARNAVALSVERENIGING 'T GEVOLG - B-2630 AARTSELAAR - Antwerpen Fanbal Prinses Carnaval 2020 "Carine"
Café "Derby" - Laar 5 - 2630 Aartselaar
Aanvangstijd: 20:11 uur
0506: DE GAAPLEPELS BIESEL - B-3640 MOLENBEERSEL (KINROOI) - Limburg Grote zitting
Zaal "De Stegel" - Weertersteenweg 365 - 3640 Kinrooi
Aanvangstijd: 19:11 uur
1439: DE FEESTKNALLERS - B-3550 HEUSDEN-ZOLDER - Limburg Carnavalbal met Aanstelling Prins(es)
O.C. "Ons Huis" - Pastoor Paquaylaan 127 - 3550 Heusden-Zolder
Aanvangstijd: 20:11 uur
1729: CARNAVALCOMITE BRAKEL - B-9660 BRAKEL - Oost-Vlaanderen Carnaval Brakel 2020
Marktplein 1 - 9660 Brakel
Aanvangstijd: 18:11 uur
0268: HOFMAARSCHALKEN EN HOFDAMES - B-1500 HALLE - Vlaams-Brabant Oenstellingsgala Hofmaarschalkenpaar 2020
Campus "Don Bosco" - Lenniksesteenweg 2 - 1500 Halle
Aanvangstijd: 20:11 uur
1428: CC JATIENEN - B-3300 TIENEN - Vlaams-Brabant CC JATienen Schlagert
Zaal "Manège'' - Sint-Jorisplein 20 - 3300 TIENEN
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 02 februari 2020

1715: CARNAVALSVRIENDEN OPGLABBEEK - B-3660 OUDSBERGEN - Limburg Frühshoppen
Zaal "Den Ichter" - Gildenstraat 16 - 3960 Oudsbergen
Aanvangstijd: 10:11 uur
2071: DE BILZERSE CARNAVALVRIENDEN - B-3740 BILZEN - Limburg Eetdag Prinses van Limburg Yana I
Zaal " 't Kabotske" - Scapulierstraat 17 - 3740 Bilzen
Aanvangstijd: 11:30 uur

Vrijdag 07 februari 2020

0771: DE BIERSUSSEN - B-2490 BALEN - Limburg Carnavalsbal met Prinsenaanstelling
Parochiecentrum Balen - G.Woutersstraat 24 - 2490 Balen
Aanvangstijd: 20:11 uur
1941: DE BABBELERRE BILZEN - B-3740 BILZEN - Limburg 3de Carnavalsbal
OC "Sint-Amandus" - Sint-Aldegondisstraat 5 - 3740 Bilzen
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 08 februari 2020

0401: DE HEMELSUSSEN - B-2340 BEERSE - Antwerpen Receptie en Ontvangst door Gemeentebestuur (op uitnodiging)
Zaal "De Ontmoeting" - Boudewijnstraat 10 - 2340 Beerse
Aanvangstijd: 18:30 uur
0010: RIDDERS VAN DE KATTEKÖP - NARRENDOM HAREN - B-3840 BORGLOON - Limburg 49ste Prinsenaanstelling
GC “Panishof” - Bommershovenstraat 10a - 3840 Borgloon
Aanvangstijd: 20:11 uur
0397: DE JIPIE'S - B-3540 SCHAKKEBROEK (HERK-DE-STAD) - Limburg Carnavalbal met Aanstelling Prins of Prinses !!
Zaal "Amandina" Schakkebroek - Schoolstraat 35 - 3540 3540 - Herk-De-Stad
Aanvangstijd: 20:11 uur
1642: DE RAKKERS - B-3920 LOMMEL - Limburg Eetdag
Gelderhorsten 150 - 3920 Lommel
Aanvangstijd: 11:30 uur
1813: DE VROLIJKE JANTJES vzw - B-3600 GENK - Limburg 56ste Carnavalsbal (5x11-jarig bestaan)
Zaal “De Schalm” - Landwaartslaan 99 - 3600 Genk
Aanvangstijd: 19:33 uur
0932: NIE GEWEUN - B-9400 NINOVE - Oost-Vlaanderen Carnaval Ninof Top 100 Fuif XXL
"Cloe Confectie" - Merellaan 46 - 9400 Ninove
Aanvangstijd: 21:11 uur
0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant Prinsenbal
“Hallezaal” - Scholenstraat 3 - 3290 Diest
Aanvangstijd: 20:33 uur
0720: ORDE VAN DE SENIOREN - B-1500 HALLE - Vlaams-Brabant Showavond - Doop Seniorenprinsenpaar & Verkiezing Nieuw Seniorenprinsenpaar
Zaal "Lindegroen" - J. Degelaenstraat 1 - 1501 Buizingen
Aanvangstijd: 19:11 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Eetdag
Zaal "Pax" - Brouwerijstraat 6 - 1910 Kampenhout
Aanvangstijd: 11:30 uur
1997: DE GRIZZLY'S - B-3350 DRIESLINTER (LINTER) - Vlaams-Brabant Carnavalbal
Zaal "Bergendal" - Grote Vreunte 0 - 3470 Waanrode
Aanvangstijd: 20:11 uur
0630: ORDE VAN DE VLASCH'AARD - B-8500 KORTRIJK - West-Vlaanderen Aanstelling Prinses 2020 Groot-Kortrijk
Stadhuis - Grote Markt 54 - 8500 Kortrijk
Aanvangstijd: 16:11 uur
0630: ORDE VAN DE VLASCH'AARD - B-8500 KORTRIJK - West-Vlaanderen Diner Showavond
OC “De Troubadour” - Vlaswaagplein 3 - 8501 Bissegem
Aanvangstijd: 18:44 uur

Zondag 09 februari 2020

1790: CARNAVALSVERENIGING 'T GEVOLG - B-2630 AARTSELAAR - Antwerpen Pannenkoekenslag
Café "Derby" - Laar 5 - 2630 Aartselaar
Aanvangstijd: 13:00 uur
1910: DE TORNADO'S - B-2170 MERKSEM (ANTWERPEN) - Antwerpen 5de Dans- en Shownamiddag
Zaal "Eskapade" - Kapelsestraat 233 - 2950 Kapellen
Aanvangstijd: 12:00 uur
0010: RIDDERS VAN DE KATTEKÖP - NARRENDOM HAREN - B-3840 BORGLOON - Limburg 47ste Jeugdprinsenaanstelling
GC “Panishof” - Bommershovenstraat 10a - 3840 Borgloon
Aanvangstijd: 14:11 uur
0303: ORDE DER ASSERBAKKEN - B-3665 AS - Limburg 40ste Frühshoppen
Cafetaria Sporthal - Schuttenbergstraat 1 - 3665 As
Aanvangstijd: 11:11 uur
0506: DE GAAPLEPELS BIESEL - B-3640 MOLENBEERSEL (KINROOI) - Limburg Prinsenreceptie
Zaal "De Stegel" - Weertersteenweg 365 - 3640 Kinrooi
Aanvangstijd: 13:11 uur
0771: DE BIERSUSSEN - B-2490 BALEN - Limburg Reuze Kiennamiddag
Parochiecentrum Balen - G.Woutersstraat 24 - 2490 Balen
Aanvangstijd: 13:30 uur
1036: DE BOEGEZEKOEKERS - B-3940 EKSEL (HECHTEL-EKSEL) - Limburg 39ste Kindercarnaval
Zaal "De Geer" - Overpelterbaan 14 - 3941 Eksel
Aanvangstijd: 14:11 uur
0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant Kinderbal
“Hallezaal” - Scholenstraat 4 - 3290 Diest
Aanvangstijd: 14:33 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Eetdag
Zaal "Pax" - Brouwerijstraat 6 - 1910 Kampenhout
Aanvangstijd: 11:30 uur

Vrijdag 14 februari 2020

1548: KWAARTJESLUMMULS - B-3960 BREE - Limburg Schlagerfestival Bree
Sporthal - Sportlaan 6 - 3960 Bree
Aanvangstijd: 20:33 uur
1527: JUST 4 FUN - B-3201 LANGDORP (AARSCHOT) - Vlaams-Brabant Jaarlijks Bal
Fanfarezaal "Demervallei" - Langdorpsesteenweg 319 - 3101 Langdorp
Aanvangstijd: 20:11 uur
1493: DE PEKKERS - B-8370 BLANKENBERGE - West-Vlaanderen 16de Pekkersbal
Zaal "Het Witte Paard" - Visserstraat 53 - 8370 Blankenberge
Aanvangstijd: 19:11 uur

Zaterdag 15 februari 2020

0103: HERENTHOUTSE - K.V. PEER STOET VZW - B-2270 HERENTHOUT - Antwerpen Wijkbal Prins 2020
GOC “Ter Voncke” - Vonckstraat 13 - 2270 Herenthout
Aanvangstijd: 20:11 uur
0715: EISDEN'S PAUWEN - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg "Prinsverkiezing"
Zaal "Concordia" - Oude Baan 205 - 3630 Maasmechelen
Aanvangstijd: 20:11 uur
1154: DE LUSTIGE BIERDRINKERS - B-3580 PAAL (BERINGEN) - Limburg 7de Grote Smuldag
Hof “Ter Schaarbeek” - Slaagstraat 7 - 3580 Beringen
Aanvangstijd: 11:00 uur
1548: KWAARTJESLUMMULS - B-3960 BREE - Limburg Grute Zitting Bree
Sporthal - Sportlaan 6 - 3960 Bree
Aanvangstijd: 20:11 uur
1798: ORDE VAN DE JARRETEL - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg 7de Nacht van de Jarretel
PCC Velm - Sint-Martinusstraat 6 - 3806 Velm
Aanvangstijd: 21:11 uur
1798: ORDE VAN DE JARRETEL - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg Nacht van de Jarretel
“Gazo Site” - Gazometerstraat 3 - 3800 Sint-Truiden
Aanvangstijd: 21:11 uur
1949: DE DOLLE SCHAKELS - B-3600 GENK - Limburg 10de Scheve Schakel Bal
Zaal “De Kastert” - Kastertstraat 51 - 3600 Genk
Aanvangstijd: 20:11 uur
2069: ORDE VAN ‘T VEIR - B-9140 TIELRODE (TEMSE) - Oost-Vlaanderen Prinsaanstelling
Brouwerij "VBCDK" - Antwerpsesteenweg 12 - 9140 Tielrode
Aanvangstijd: 18:33 uur
2069: ORDE VAN ‘T VEIR - B-9140 TIELRODE (TEMSE) - Oost-Vlaanderen Prinsenbal
Sporthal "Tielroda" - Antwerpsesteenweg 5 - 9140 Tielrode
Aanvangstijd: 20:33 uur
1627: BREDENS CARNAVAL COMITE - B-8450 BREDENE - West-Vlaanderen Hutsepot Soupér
Brasserie "De Puinhoop" - Duinenstraat 323 - 8450 Bredene
Aanvangstijd: 12:11 uur

Zondag 16 februari 2020

0236: ORDE VAN DE COMMEDUUR - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg Super Kindercarnavalfeest
Stadsfeestzaal “De Gazo” - Gazometerstraat 3 - 3800 Sint-Truiden
Aanvangstijd: 13:11 uur
0771: DE BIERSUSSEN - B-2490 BALEN - Limburg Carnavalsstoet Centrum Balen
Centrum - 2490 Balen
Aanvangstijd: 14:11 uur
1863: DE CATARAKSKES - B-3870 KLEIN-GELMEN (HEERS) - Limburg Eetdag
"'t Catarakske" - Hampstraat 1 - 3870 Klein Gelmen
Aanvangstijd: 11:30 uur
1493: DE PEKKERS - B-8370 BLANKENBERGE - West-Vlaanderen Kindercarnavalbal
Feestzaal "Sint Amand" - Kerkstraat 416 - 8370 Blankenberge
Aanvangstijd: 14:11 uur
1627: BREDENS CARNAVAL COMITE - B-8450 BREDENE - West-Vlaanderen Hutsepot Soupér
Brasserie "De Puinhoop" - Duinenstraat 323 - 8450 Bredene
Aanvangstijd: 12:11 uur

Donderdag 20 februari 2020

0025: DE JOKERS - B-2480 DESSEL - Antwerpen Sleuteloverdracht
Wekelijkse Markt - Markt 1 - 2480 Dessel
Aanvangstijd: 14:11 uur

Vrijdag 21 februari 2020

1044: DE DRAA OEERE - B-2250 OLEN - Antwerpen Kindercarnavalbal
OC "De Vrede" - Lichtaartseweg 131 - 2250 Olen
Aanvangstijd: 17:00 uur
0389: DE SPRINGERS - B-3290 DIEST - Limburg Kindercarnavalstoet
Centrum Schaffen - Pastorijstraat 1 - 3290 Schaffen - Diest
Aanvangstijd: 14:11 uur
0898: DE SMOKKELEIRE - B-3770 VROENHOVEN (RIEMST) - Limburg Prinsenbal
Tent Kerkplein - Pastoor Counestraat 2 - 3770 Vroenhoven (Riemst)
Aanvangstijd: 20:11 uur
2063: CARNAVALSCOMITE SMEERMAOS ALAAF! - B-3620 SMEERMAAS (LANAKEN) - Limburg Kinderoptocht & Schoolcarnaval
Zaal "Jeugdpark" - Maaseikersteenweg 55 - 3620 Lanaken
Aanvangstijd: 13:11 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Prinsenpaarnacht van Kampenhout
Parochiezaal Nederokkerzeel - Bogaertstraat 2 - 1910 Kampenhout
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 22 februari 2020

1044: DE DRAA OEERE - B-2250 OLEN - Antwerpen Dolle Nacht
OC "De Vrede" - Lichtaartseweg 131 - 2250 Olen
Aanvangstijd: 20:11 uur
0086: RIDDERS VAN HET EVERZWIJN - B-3560 LUMMEN - Limburg Machtsoverdracht
Gemeentehuis Lummen - Gemeenteplein 13 - 3560 Lummen
Aanvangstijd: 11:11 uur
0195: DE HAMBURGERS - B-3945 OOSTHAM (HAM) - Limburg Kinderbal
Zaal "Kristoffelheem" - Schoolstraat 10 - 3945 Ham
Aanvangstijd: 09:55 uur
0236: ORDE VAN DE COMMEDUUR - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg Kindercarnavalstoet
Stadscentrum - 3800 Sint-Truiden
Aanvangstijd: 13:33 uur
0236: ORDE VAN DE COMMEDUUR - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg Faat Verklieëd Bal
Stadsfeestzaal “De Gazo” - Gazometerstraat 3 - 3800 Sint-Truiden
Aanvangstijd: 20:11 uur
0506: DE GAAPLEPELS BIESEL - B-3640 MOLENBEERSEL (KINROOI) - Limburg Prinsenbal
Zaal "Molendorp" - Weertersteenweg 360 - 3640 Kinrooi
Aanvangstijd: 21:11 uur
0694: DE WATERRATTEN - B-3630 KOTEM (MAASMECHELEN) - Limburg Kindercarnaval
Wijkcentrum - Grotstraat 8 - 3630 Kotem (Maasmechelen)
Aanvangstijd: 14:11 uur
0694: DE WATERRATTEN - B-3630 KOTEM (MAASMECHELEN) - Limburg Gemaskerd bal
Wijkcentrum - Grotstraat 8 - 3630 Kotem (Maasmechelen)
Aanvangstijd: 20:11 uur
1224: DE ZWEITZÖKSKES - B-3640 OPHOVEN (KINROOI) - Limburg Carnavalstoet
Straten van Ophoven - Geistingen - Vroenhof 2 - 3640 Kinrooi
Aanvangstijd: 14:11 uur
1505: DE BOLLEKES - B-3660 OUDSBERGEN - Limburg Eerste Lichtstoet & Bal
Tent achter de sporthal - Kruisstraat 1 - 3660 Opglabbeek
Aanvangstijd: 19:11 uur
1863: DE CATARAKSKES - B-3870 KLEIN-GELMEN (HEERS) - Limburg Carnavalbal
"'t Catarakske" - Hampstraat 1 - 3870 Klein Gelmen
Aanvangstijd: 20:11 uur
2063: CARNAVALSCOMITE SMEERMAOS ALAAF! - B-3620 SMEERMAAS (LANAKEN) - Limburg Grote Kindernamiddag
Zaal "Jeugdpark" - Maaseikersteenweg 55 - 3620 Lanaken
Aanvangstijd: 14:11 uur
2058: GEMEENTELIJKE FEESTCOMMISSIE ZELZATE - B-9060 ZELZATE - Oost-Vlaanderen Kindercarnaval
Sporthal "De Krekel" - Emiel Caluslaan 9 - 9060 Zelzate
Aanvangstijd: 13:11 uur
2058: GEMEENTELIJKE FEESTCOMMISSIE ZELZATE - B-9060 ZELZATE - Oost-Vlaanderen 1ste Verlichte Avondstoet
Grote Markt 1 - 9060 Zelzate
Aanvangstijd: 19:11 uur
2069: ORDE VAN ‘T VEIR - B-9140 TIELRODE (TEMSE) - Oost-Vlaanderen Verkiezing Bierbaron
"The Ranch" - Ruisstraat 89 - 9140 Tielrode
Aanvangstijd: 20:11 uur
0062: RIDDERS VAN BRUNENGERUZ - B-3300 TIENEN - Vlaams-Brabant Sleuteloverhandiging 2020
Polyvalentezaal "De Kruisboog" - St. Jorisplein 24 - 3300 Tienen
Aanvangstijd: 10:11 uur
0062: RIDDERS VAN BRUNENGERUZ - B-3300 TIENEN - Vlaams-Brabant Sleuteloverhandiging
Polyvalente Zaal van “De Kruisboog” - St.Jorisplein 20 - 3300 Tienen
Aanvangstijd: 10:11 uur
0062: RIDDERS VAN BRUNENGERUZ - B-3300 TIENEN - Vlaams-Brabant Grote Reclame- en Carnavalsstoet
Centrum - 3300 Tienen
Aanvangstijd: 14:11 uur
0062: RIDDERS VAN BRUNENGERUZ - B-3300 TIENEN - Vlaams-Brabant Carnavalsstoet
Vertrek Leuvenselaan - Aankomst Grote Markt 27 - 3300 Tienen
Aanvangstijd: 14:11 uur

Zondag 23 februari 2020

0021: GILDE DE KNULLEN - B-2800 MECHELEN - Antwerpen Kindercarnaval
Zaal "De Kettinghe" - Sint-Amandusstraat 5A - 2801 Heffen (Mechelen)
Aanvangstijd: 14:11 uur
0103: HERENTHOUTSE - K.V. PEER STOET VZW - B-2270 HERENTHOUT - Antwerpen Carnavalstoet
1ste Stoetzondag - Markt 1 - 2270 Herenthout
Aanvangstijd: 14:11 uur
0086: RIDDERS VAN HET EVERZWIJN - B-3560 LUMMEN - Limburg 57ste Carnavalsstoet voorafgegaan door de Reclamestoet.
Centrum Lummen - Gemeenteplein 13 - 3560 Lummen
Aanvangstijd: 14:11 uur
0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg 43ste Carnavalstoet
Parcours Eisden-Dorp - 3630 Eisden-Dorp
Aanvangstijd: 14:11 uur
0236: ORDE VAN DE COMMEDUUR - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg Machtsoverdracht
Stadhuis - Grote Markt 1 - 3800 Sint-Truiden
Aanvangstijd: 20:11 uur
0651: CARNAVAL LOMMEL - B-3920 LOMMEL - Limburg 68ste Carnavalsstoet Lommel Centrum
Centrum - 3920 Lommel
Aanvangstijd: 14:11 uur
0776: DE RARE VOGELS - B-3910 PELT - Limburg Verkleed Bal
Zaal “Pax” - Grote Heide 26 - 3910 Neerpelt
Aanvangstijd: 20:11 uur
0867: DE BRIKKEBEKKERS - B-3620 REKEM (LANAKEN) - Limburg Dialectmis
Kerk “St-Pieter” - Populierenlaan 35 - 3621 Rekem
Aanvangstijd: 10:00 uur
0906: DE GEZELLEN VAN TAXANDRIA - B-3910 PELT - Limburg Karnaval Lichtstoet
Centrum - 3910 Neerpelt
Aanvangstijd: 19:33 uur
1036: DE BOEGEZEKOEKERS - B-3940 EKSEL (HECHTEL-EKSEL) - Limburg 49ste Carnavalstoet & Bal
Zaal "De Geer" - Overpelterbaan 14 - 3941 3941 - Eksel
Aanvangstijd: 14:11 uur
2069: ORDE VAN ‘T VEIR - B-9140 TIELRODE (TEMSE) - Oost-Vlaanderen Carnavalstoet
Centrum - 9140 Tielrode
Aanvangstijd: 15:11 uur
2069: ORDE VAN ‘T VEIR - B-9140 TIELRODE (TEMSE) - Oost-Vlaanderen Carnavalfuif
Sporthal "Tilroda" - Antwerpsesteenweg 5 - 9140 Tielrode
Aanvangstijd: 20:11 uur
1826: GC ORDE VAN DE VLASKAPELLE vzw - B-8560 GULLEGEM (WEVELGEM) - West-Vlaanderen 47ste Carnavalstoet
Centrum - 8560 Gullegem
Aanvangstijd: 14:11 uur

Maandag 24 februari 2020

0103: HERENTHOUTSE - K.V. PEER STOET VZW - B-2270 HERENTHOUT - Antwerpen Nacht van Herenthout (verkleedbal)
GOC “Ter Voncke” - Vonckstraat 13 - 2270 Herenthout
Aanvangstijd: 20:11 uur
0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Vrij Verkleed
Alle café's - 3630 Eisden-Dorp
Aanvangstijd: 20:11 uur
0236: ORDE VAN DE COMMEDUUR - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg Wagenreceptie
Stadscentrum - 3800 Sint-Truiden
Aanvangstijd: 10:11 uur
0236: ORDE VAN DE COMMEDUUR - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg 75ste Internationale Verloren Maandagstoet
Stadscentrum - 3800 Sint-Truiden
Aanvangstijd: 13:33 uur
0236: ORDE VAN DE COMMEDUUR - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg Verlorenmaandagbal
Stadsfeestzaal "De Gazo" - Gazometerstraat 3 - 3800 Sint-Truiden
Aanvangstijd: 17:11 uur
0506: DE GAAPLEPELS BIESEL - B-3640 MOLENBEERSEL (KINROOI) - Limburg Carnavalstoet
Centrum Molenbeersel - 3640 Kinrooi
Aanvangstijd: 14:11 uur
0867: DE BRIKKEBEKKERS - B-3620 REKEM (LANAKEN) - Limburg 56ste Carnavalstoet Rekem
Straten Rekem - 3621 Rekem
Aanvangstijd: 14:11 uur
0898: DE SMOKKELEIRE - B-3770 VROENHOVEN (RIEMST) - Limburg Stoet 'Grensovergang' & Afterparty
Tent Kerkplein - Pastoor Counestraat 2 - 3770 Vroenhoven (Riemst)
Aanvangstijd: 14:11 uur
0906: DE GEZELLEN VAN TAXANDRIA - B-3910 PELT - Limburg KinderKarnaval
"Fanfarezaal" - Jaak Tassetstraat 20 - 3910 Neerpelt
Aanvangstijd: 14:11 uur
1036: DE BOEGEZEKOEKERS - B-3940 EKSEL (HECHTEL-EKSEL) - Limburg 17de Verkleedbal
Zaal "De Geer" - Overpelterbaan 14 - 3941 Eksel
Aanvangstijd: 20:11 uur

Dinsdag 25 februari 2020

0103: HERENTHOUTSE - K.V. PEER STOET VZW - B-2270 HERENTHOUT - Antwerpen Kindercarnaval
GOC “Ter Voncke” - Vonckstraat 13 - 2270 Herenthout
Aanvangstijd: 14:11 uur
0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Bezoek bejaardenhuis "Heyvis"
Rustoord "Heyvis" - Rijksweg 122 - 3630 Eisden-Dorp
Aanvangstijd: 14:11 uur
0867: DE BRIKKEBEKKERS - B-3620 REKEM (LANAKEN) - Limburg Prinsenverbranding
Café “Onder De Toren” - Rekemerstraat 8 - 3621 Rekem
Aanvangstijd: 20:11 uur
1055: DE WEERELT - B-3830 WELLEN - Limburg Lichtstoet Wellen
Wellen - 3830 Wellen
Aanvangstijd: 20:00 uur
1224: DE ZWEITZÖKSKES - B-3640 OPHOVEN (KINROOI) - Limburg Kinderbal
Gemeenschapshuis - Geistingen 22 - 3640 Kinrooi
Aanvangstijd: 14:11 uur
2063: CARNAVALSCOMITE SMEERMAOS ALAAF! - B-3620 SMEERMAAS (LANAKEN) - Limburg 49ste Carnavalsoptocht Smeermaas & Groot "Vastelaovesbal"
Zaal "Jeugdpark" - Maaseikersteenweg 55 - 3620 Lanaken
Aanvangstijd: 15:11 uur

Woensdag 26 februari 2020

0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Sluiting carnaval - Peerdkeutele Pier - Proces en verbranding Malbrook
Vrijthof & Zaal "De Maasvallei" - Rijksweg 153 - 3630 Eisden-Dorp
Aanvangstijd: 14:11 uur

Vrijdag 28 februari 2020

0901: DE KEZELZEKSKES - B-3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM) - Limburg Prinsenbal
Sporthal "De Haeg" - Haagstraat 19 - 3650 Rotem
Aanvangstijd: 20:11 uur
0669: KARNAVALVRIENDEN WEZEMAAL - B-3110 WEZEMAAL (ROTSELAAR) - Vlaams-Brabant Prinsenbal 'Nacht van de Carnaval'
"Parochiezaal" - Holsbeeksebaan 1 - 3111 Wezemaal
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 29 februari 2020

0025: DE JOKERS - B-2480 DESSEL - Antwerpen Internationale Prinsenparade
Parochiezaal "Witgoor" - Meistraat 150 - 2480 Dessel
Aanvangstijd: 20:11 uur
0219: DE PAPBOEREN - B-2320 WORTEL (HOOGSTRATEN) - Antwerpen Kindercarnaval
Feesttent - Vagebondplein 1 - 2323 Wortel
Aanvangstijd: 14:11 uur
0257: DE KNAPZEK - B-3770 VAL-MEER (RIEMST) - Limburg Prinsessenbal
Zaal "De Vrije Burgers" - Bergstraat 36A - 3770 Val-Meer (Riemst)
Aanvangstijd: 20:11 uur
0303: ORDE DER ASSERBAKKEN - B-3665 AS - Limburg 18de Ronde van As (Kroegentocht)
Tent Kerkplein & Deelnemende Horecazaken - Dorpsstraat 66 - 3665 As
Aanvangstijd: 20:11 uur
0308: STADSRAAD BILZEN - B-3740 BILZEN - Limburg Jeugdzitting
Verwarmde Tent - Marktplein - 3740 Bilzen
Aanvangstijd: 14:11 uur
0308: STADSRAAD BILZEN - B-3740 BILZEN - Limburg Machtsoverdracht
Verwarmde Tent - Marktplein - 3740 Bilzen
Aanvangstijd: 20:11 uur
0702: DE KLOMPENRIDDERS - B-3870 HEERS - Limburg 38ste Publiciteits- en Carnavalstoet
Rukkelingen-Loon & Mechelen-Bovelingen - Sweetstraat z/n - 3870 Rukkelingen-Loon
Aanvangstijd: 14:11 uur
0761: SINT-MATTENSTOKERS - B-3770 GENOELSELDEREN (RIEMST) - Limburg Kindercarnaval Genoelselderen
PCC "Sint-Maartenshof" - Sint Maartenstraat 54 - 3770 Riemst
Aanvangstijd: 14:11 uur
0761: SINT-MATTENSTOKERS - B-3770 GENOELSELDEREN (RIEMST) - Limburg Carnavalbal
PCC "Sint-Maartenshof" - Sint Maartenstraat 54 - 3770 Riemst
Aanvangstijd: 16:33 uur
1104: KAMP KARNAVAL 2002 - B-3970 LEOPOLDSBURG - Limburg Prinsenbal met Machtsoverdracht
“Buurthuis” - Heidestraat 65 - 3971 Heppen
Aanvangstijd: 20:11 uur
1835: STOETCOMITE UKEVE - B-3630 UIKHOVEN (MAASMECHELEN) - Limburg Kindercarnavalstoet
Centrum - 3631 Uikhoven
Aanvangstijd: 14:11 uur
1835: STOETCOMITE UKEVE - B-3630 UIKHOVEN (MAASMECHELEN) - Limburg Stoetenbal
"Gemeenschapscentrum" - Pastoor Goossenslaan z/n - 3631 Uikhoven
Aanvangstijd: 19:11 uur
0483: GEMEENTELIJK FEESTKOMITEE - B-9340 LEDE - Oost-Vlaanderen Machtsoverdracht Carnaval 2020
"Huize Moens" - Markt 1 - 9340 Lede
Aanvangstijd: 19:33 uur
1212: WERKGROEP CARNAVAL ASSENEDE - B-9960 ASSENEDE - Oost-Vlaanderen Reclame en Verlichte Carnaval Avondstoet
Centrum - 9960 Assenede
Aanvangstijd: 19:11 uur
1206: CARNAFOLK - B-1950 KRAAINEM - Vlaams-Brabant Machtsoverdracht Kraainem Carnaval 2020
Gemeentehuis Kraainem - Dezangrélaan 17 - 1950 Kraainem
Aanvangstijd: 10:33 uur
1206: CARNAFOLK - B-1950 KRAAINEM - Vlaams-Brabant 41ste Carnavalstoet
Straten Van Kraainem - 1950 Kraainem
Aanvangstijd: 14:33 uur
1506: DE DAFFY'S - B-8800 ROESELARE - West-Vlaanderen Overwinningsbal Europaprinses Josephine I
Parochiaal Centrum "Sint-Gerolf" - Oude Abdijstraat 3 - 9021 Drongen
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 01 maart 2020

0103: HERENTHOUTSE - K.V. PEER STOET VZW - B-2270 HERENTHOUT - Antwerpen Carnavalstoet
2de Stoetzondag - Markt 1 - 2270 Herenthout
Aanvangstijd: 14:11uur
0219: DE PAPBOEREN - B-2320 WORTEL (HOOGSTRATEN) - Antwerpen Optocht
Feesttent - Vagebondplein 1 - 2323 Wortel
Aanvangstijd: 14:11 uur
0303: ORDE DER ASSERBAKKEN - B-3665 AS - Limburg 35ste Carnavalstoet & Stoetbal
Straten van As & Tent Kerkplein - Dorpsstraat 66 - 3665 As
Aanvangstijd: 14:11 uur
0308: STADSRAAD BILZEN - B-3740 BILZEN - Limburg Frühshoppen
Verwarmde Tent - Markt - 3740 Bilzen
Aanvangstijd: 09:33 uur
0308: STADSRAAD BILZEN - B-3740 BILZEN - Limburg Internationale Carnavalsstoet
Centrum - 3740 Bilzen
Aanvangstijd: 14:11 uur
0308: STADSRAAD BILZEN - B-3740 BILZEN - Limburg Afterparty
Verwarmde Tent - Marktplein - 3740 Bilzen
Aanvangstijd: 18:11 uur
0579: DE ZWIEBERTJES - B-3900 PELT - Limburg Stoet Overpelt
Overpelt Centrum - Dorpstraat 2 - 3900 Overpelt
Aanvangstijd: 14:11 uur
0901: DE KEZELZEKSKES - B-3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM) - Limburg Carnavalstoet
Centrum Rotem - Haagstraat 1 - 3650 Rotem
Aanvangstijd: 14:11 uur
0901: DE KEZELZEKSKES - B-3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM) - Limburg Ontbinding Carnavalstoet
Sporthal "De Haeg" - Haagstraat 19 - 3650 Rotem
Aanvangstijd: 17:11 uur
0483: GEMEENTELIJK FEESTKOMITEE - B-9340 LEDE - Oost-Vlaanderen Carnavalstoet
Centrum - 9340 Lede
Aanvangstijd: 15:33 uur
2075: SKANDOEELEG nlg - B-9400 NINOVE - Oost-Vlaanderen Carnaval Ninove
Centrum - 9400 Ninove
Aanvangstijd: 11:00 uur

Maandag 02 maart 2020

0483: GEMEENTELIJK FEESTKOMITEE - B-9340 LEDE - Oost-Vlaanderen Rondgang Carnavalwagens
Vertrek: Impedorp 1 - 9340 Impe
Aanvangstijd: 15:00 uur
0483: GEMEENTELIJK FEESTKOMITEE - B-9340 LEDE - Oost-Vlaanderen Prijsuitreiking & Popverbranding
Zaal "De Bron" - Kerkevijverstraat 19 - 9340 Lede
Aanvangstijd: 19:33 uur
2075: SKANDOEELEG nlg - B-9400 NINOVE - Oost-Vlaanderen Carnaval Ninove Maandagnacht
Centrum - 9400 Ninove
Aanvangstijd: 17:00 uur

Vrijdag 06 maart 2020

0673: DE BIERPRUVERS - B-2180 EKEREN (ANTWERPEN) - Antwerpen Bingonamiddag Carnavalweekend
"Ekers Hof" (Akerzaal) - Groot Hagelkruis 6 - 2180 Ekeren
Aanvangstijd: 14:00 uur
0833: DE STROMANNEN - B-3700 KONINKSEM (TONGEREN) - Limburg Carnavalbal
Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren
Aanvangstijd: 20:11 uur
1104: KAMP KARNAVAL 2002 - B-3970 LEOPOLDSBURG - Limburg Mega-kroegentocht
Centrum-Leopoldsburg - Nicolaylaan 77 - 3970 Leopoldsburg
Aanvangstijd: 19:11 uur
0002: ORDE VAN DE PIETERMANNEN - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant Internationaal Prinsenbal met afhaling stoetnummers
Zaal "Rijschool" - Rijschoolstraat 21 - 3000 Leuven
Aanvangstijd: 20:33 uur
0981: 't MOTJE - B-8800 ROESELARE - West-Vlaanderen Afscheidsbal Prins Alexander XXXV
Zaal "De Schakel" - Meensesteenweg 713 - 8800 Roeselare- Beitem
Aanvangstijd: 19:33 uur

Zaterdag 07 maart 2020

0673: DE BIERPRUVERS - B-2180 EKEREN (ANTWERPEN) - Antwerpen 47ste Internationale Carnavalstoet Ekeren - Aansluitend Bal (Zaal "Ekers Hof" - Akerzaal)
"Ekers Hof" (Akerzaal) - Groot Hagelkruis 6 - 2180 Ekeren
Aanvangstijd: 14:11 uur
0068: RIDDERS VAN DE GROENE RAT - B-3440 ZOUTLEEUW - Limburg Opening Carnaval - Ontvangst Stadhuis - Kindercarnaval
Stadhuis Zoutleeuw - Grote Markt z/n - 3440 Zoutleeuw
Aanvangstijd: 14:11 uur
0068: RIDDERS VAN DE GROENE RAT - B-3440 ZOUTLEEUW - Limburg Prinsenbal met Afhaling Stoetnummers
Cafétaria Sporthal "De Passant" - Sint-Truidensesteenweg 1a - 3440 Zoutleeuw
Aanvangstijd: 20:11 uur
1104: KAMP KARNAVAL 2002 - B-3970 LEOPOLDSBURG - Limburg Kindernamiddag
Feestzaal “Orbis” - Nicolaylaan 77 - 3970 Leopoldsburg
Aanvangstijd: 14:11 uur
1104: KAMP KARNAVAL 2002 - B-3970 LEOPOLDSBURG - Limburg Heksverbranding
Centrum - 3970 Leopoldsburg
Aanvangstijd: 19:11 uur
1853: STADSRAAD HASSELT vzw - B-3500 HASSELT - Limburg Bal Masqué 5
Zaal "De Biekaar" - Sint-Jozefsplein 8 - 3511 Hasselt (Tuilt)
Aanvangstijd: 20:11 uur
0002: ORDE VAN DE PIETERMANNEN - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant Internationale Carnavalstoet Leuven
Centrum - 3000 Leuven
Aanvangstijd: 15:11 uur
0002: ORDE VAN DE PIETERMANNEN - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant Verklede Afterparty (na stoet)
Zaal "Rijschool" - Rijschoolstraat 21 - 3000 Leuven
Aanvangstijd: 16:33 uur

Zondag 08 maart 2020

0673: DE BIERPRUVERS - B-2180 EKEREN (ANTWERPEN) - Antwerpen 42ste Kindercarnavalbal
"Ekers Hof" (Akerzaal) - Groot Hagelkruis 6 - 2180 Ekeren
Aanvangstijd: 14:11 uur
0010: RIDDERS VAN DE KATTEKÖP - NARRENDOM HAREN - B-3840 BORGLOON - Limburg 49ste Internationale Carnavalstoet
Narrendom Haren - Parcours: Widooie - Piringen - Haren - Bommershoven Z/N - 3840 Borgloon (Haren)
Aanvangstijd: 14:11 uur
0068: RIDDERS VAN DE GROENE RAT - B-3440 ZOUTLEEUW - Limburg 45ste Carnavalstoet
Centrum - 3440 Zoutleeuw
Aanvangstijd: 14:11 uur
1104: KAMP KARNAVAL 2002 - B-3970 LEOPOLDSBURG - Limburg Kampse Karnavalstoet
Leopoldsburg - 3970 Leopoldsburg
Aanvangstijd: 14:11 uur
1520: RAOD VAN WIS TOT MANJEL - B-3650 STOKKEM (DILSEN-STOKKEM) - Limburg Stokkemer Stoet
Centrum Stokkem - 3650 Dilsen - Stokkem
Aanvangstijd: 14:11 uur

Maandag 09 maart 2020

0068: RIDDERS VAN DE GROENE RAT - B-3440 ZOUTLEEUW - Limburg Afsluiting Carnavalweekend met Amusementsavond
Centrum & Tavernes Centrum - 3440 Zoutleeuw
Aanvangstijd: 18:11 uur
1104: KAMP KARNAVAL 2002 - B-3970 LEOPOLDSBURG - Limburg Platte Beurzen Dag
Eetcafé “Torenhof” - Dorpstraat 6 - 3971 Heppen
Aanvangstijd: 11:11 uur

Vrijdag 13 maart 2020

0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Seniorenmiddag
"Hangar 68" - Neerhoevelaan 68 - 2640 Mortsel
Aanvangstijd: 13:00 uur
0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Sleuteloverhandiging & Aanstelling Jeugdprins of Jeugdprinses
"Hangar 68" - Neerhoevelaan 68 - 2640 Mortsel
Aanvangstijd: 20:33 uur
0335: DE TEUTONISCHE RIDDERS - B-3590 DIEPENBEEK - Limburg Scholenstoet Diepenbeek
Centrum - 3590 Diepenbeek
Aanvangstijd: 13:44 uur
0335: DE TEUTONISCHE RIDDERS - B-3590 DIEPENBEEK - Limburg Openingsbal Diepenbeek Carnaval 2020
Feesttent - Marktplein - 3590 Diepenbeek
Aanvangstijd: 22:11 uur
1304: STEDELIJK RODENBACH CARNAVAL - B-8800 ROESELARE - West-Vlaanderen Verkiezing Prins Alexander XXXVI van Roeselare
Feesttent - Grote Markt 1 - 8800 Roeselare
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 14 maart 2020

0110: DE HEIKNUITERS - B-2440 GEEL - Antwerpen Carnavalstoet
Straten Winkelomheide - 2440 Winkelomheide (Geel)
Aanvangstijd: 14:11 uur
0110: DE HEIKNUITERS - B-2440 GEEL - Antwerpen Carnavalbal
Fruithal Gijbels - Acaciastraat 00 - 2440 Winkelomheide (Geel)
Aanvangstijd: 20:33 uur
0467: GILDE DE MANEBLUSSERS - B-2800 MECHELEN - Antwerpen Bingo t.v.v. de carnavalstoet van Mechelen
"De Loods" - Douaneplein 1 - 2800 Mechelen
Aanvangstijd: 14:11 uur
0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Carnavalstoet
Vertrek & Aankomst "Hangar 68" - Neerhoevelaan 68 - 2640 Mortsel
Aanvangstijd: 14:11 uur
0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Carnavalbal
"Hangar 68" - Neerhoevelaan 68 - 2640 Mortsel
Aanvangstijd: 20:11 uur
0335: DE TEUTONISCHE RIDDERS - B-3590 DIEPENBEEK - Limburg Kinderzitting
Feesttent - Marktplein - 3590 Diepenbeek
Aanvangstijd: 14:11 uur
0335: DE TEUTONISCHE RIDDERS - B-3590 DIEPENBEEK - Limburg Groot Verkleed Bal
Feesttent - Marktplein - 3590 Diepenbeek
Aanvangstijd: 20:11 uur
0871: DE WOTTELZEKSKES - B-3620 VELDWEZELT (LANAKEN) - Limburg Jeugdprinsenverkiezing
OC "Het Berenhof" - Berenhofstraat 12 - 3620 Veldwezelt
Aanvangstijd: 20:11 uur
1734: DE KASTIELFIESTERS vzw - B-3560 LUMMEN - Limburg Carnavalsbal
Ontmoetingscentrum "De Link" - Linkhoutstraat 194 - 3560 Lummen
Aanvangstijd: 20:11 uur
0045: DE VARKENSKOPPEN - B-1930 ZAVENTEM - Vlaams-Brabant Sleuteloverhandiging aan de Prins
Feestzaal "KVW Zaventem" - Quinkenstraat - 1930 Zaventem
Aanvangstijd: 10:11 uur
0045: DE VARKENSKOPPEN - B-1930 ZAVENTEM - Vlaams-Brabant Carnavalsstoet
Centrum Zaventem - Vertrekplaats: Kerkplein / Aankomstplaats: Vilvoordelaan - 1930 Zaventem
Aanvangstijd: 14:11 uur
0693: ORDE VAN DE DRIE SLEUTELS - B-8700 TIELT - West-Vlaanderen Verkiezing van Stadsprins en Sleutelfee
"Europahal" - Gen Maczeckplein 1 - 8700 Tielt
Aanvangstijd: 20:11 uur
1304: STEDELIJK RODENBACH CARNAVAL - B-8800 ROESELARE - West-Vlaanderen Kindercarnaval
Tent - Grote Markt - Roeselare
Aanvangstijd: 14:11 tot 17:11 uur
1304: STEDELIJK RODENBACH CARNAVAL - B-8800 ROESELARE - West-Vlaanderen Verkiezing 7de Regenboogprins van Belgie
Tent - Grote Markt 1 - 8800 Roeselare
Aanvangstijd: 20:11 uur
1482: ORDE VAN DE FEESTNEUZEN - B-8970 POPERINGE - West-Vlaanderen Verkiezing Stadsprinses Poperinge
OC "De Croone" - Provenplein 29 - 8972 Proven
Aanvangstijd: 19:33 uur

Zondag 15 maart 2020

0110: DE HEIKNUITERS - B-2440 GEEL - Antwerpen Kindercarnavalfeest
"Euro Gijbelshal" - Acaciastraat 21 - 2440 Winkelomheide Geel
Aanvangstijd: 13:33 uur
0467: GILDE DE MANEBLUSSERS - B-2800 MECHELEN - Antwerpen Carnavalstoet
Centrum - 2800 Mechelen
Aanvangstijd: 15:11 uur
0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Kindercarnaval
"Hangar 68" - Neerhoevelaan 68 - 2640 Mortsel
Aanvangstijd: 14:11 uur
0131: DE HEIKIESETERS - B-3670 MEEUWEN (OUDSBERGEN) - Limburg Carnavalstoet
Centrum Meeuwen - 3670 Oudsbergen
Aanvangstijd: 14:11 uur
0335: DE TEUTONISCHE RIDDERS - B-3590 DIEPENBEEK - Limburg Frühstücken
GC “De Plak” - Servaasplein 14 - 3590 Diepenbeek
Aanvangstijd: 09:11 uur
0335: DE TEUTONISCHE RIDDERS - B-3590 DIEPENBEEK - Limburg Pré Stoet-Party
Feesttent - Marktplein - 3590 Diepenbeek
Aanvangstijd: 11:11 uur
0335: DE TEUTONISCHE RIDDERS - B-3590 DIEPENBEEK - Limburg 19de International Carnavalsstoet en after stoet-party
Centrum Diepenbeek & Feesttent - 3590 Diepenbeek
Aanvangstijd: 14:11 uur
0693: ORDE VAN DE DRIE SLEUTELS - B-8700 TIELT - West-Vlaanderen Carnavalstoet
Centrumstraten - 8700 Tielt
Aanvangstijd: 14:11 uur
1304: STEDELIJK RODENBACH CARNAVAL - B-8800 ROESELARE - West-Vlaanderen 36ste Carnavalstoet
Centrum Roeselare
Aanvangstijd: 15:11 uur
1885: CARNAVAL DE PANNE - B-8660 DE PANNE - West-Vlaanderen Carnavalstoet De Panne
Centrum - 8660 De Panne
Aanvangstijd: 14:11 uur

Maandag 16 maart 2020

0335: DE TEUTONISCHE RIDDERS - B-3590 DIEPENBEEK - Limburg Seniorenzitting met Aanstelling 6de Seniorenprinsenpaar
Feesttent - Marktplein - 3590 Diepenbeek
Aanvangstijd: 13:33 uur
0335: DE TEUTONISCHE RIDDERS - B-3590 DIEPENBEEK - Limburg Bal van de Lege Beurzen
Feesttent - Marktplein - 3590 Diepenbeek
Aanvangstijd: 17:11 uur

Woensdag 18 maart 2020

0871: DE WOTTELZEKSKES - B-3620 VELDWEZELT (LANAKEN) - Limburg Machtsoverdracht en Seniorennamiddag
OC "Het Berenhof" - Berenhofstraat 12 - 3620 Veldwezelt
Aanvangstijd: 13:33 uur

Vrijdag 20 maart 2020

0715: EISDEN'S PAUWEN - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Prinsenbal
Zaal "Concordia" - Oude Baan 205 - 3630 Maasmechelen
Aanvangstijd: 20:11 uur
0088: GILDE DER KASSEISTAMPERS - B-3200 AARSCHOT - Vlaams-Brabant Verkleed Carnavalbal met uitreiking stoetnummers
Verwarmde Feesttent - Grote Markt - 3200 Aarschot
Aanvangstijd: 20:11 uur
1460: ORDE VAN DE BIERTUNNEGIES - B-8800 ROESELARE - West-Vlaanderen Carnavalbal
Zaal "De Mythe" - Biekorfstraat 33 - 8850 Ardooie
Aanvangstijd: 19:33 uur

Zaterdag 21 maart 2020

0401: DE HEMELSUSSEN - B-2340 BEERSE - Antwerpen Kindercarnaval
Zaal "Lambeer" - Vredestraat 8/10 - 2340 Beerse
Aanvangstijd: 14:21 uur
0401: DE HEMELSUSSEN - B-2340 BEERSE - Antwerpen Verkleed- en Prinsenbal
Zaal "Lambeer" - Vredestraat 8/10 - 2340 Beerse
Aanvangstijd: 20:11 uur
2006: DANSMARIE'S DREAMDANCERS - B-2200 HERENTALS - Antwerpen Kindercarnaval en Avondbal
nog te bepalen - 2950 Kapellen
Aanvangstijd: 13:00 uur
0255: RIDDERS VAN HECO - B-3700 TONGEREN - Limburg Bal met Aanstelling
Zaal “Volksontwikkeling” - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren
Aanvangstijd: 20:11 uur
0257: DE KNAPZEK - B-3770 VAL-MEER (RIEMST) - Limburg Machtsoverdracht
Basisschool - Grote Straat 64 - 3770 Val-Meer (Riemst)
Aanvangstijd: 20:11 uur
0257: DE KNAPZEK - B-3770 VAL-MEER (RIEMST) - Limburg Openingsbal en nummerafhaling
Zaal "De Vrije Burgers" - Bergstraat 36A - 3770 Val-Meer (Riemst)
Aanvangstijd: 22:11 uur
0335: DE TEUTONISCHE RIDDERS - B-3590 DIEPENBEEK - Limburg Kroegentocht en Afsluiting Seizoen 2019-2020
Deelnemende Horecazaken - 3590 Diepenbeek
Aanvangstijd: 16:11 uur
0694: DE WATERRATTEN - B-3630 KOTEM (MAASMECHELEN) - Limburg Receptie en Prinsenbal
Feesttent - Halstraat 69 - 3630 Kotem (Maasmechelen)
Aanvangstijd: 19:11 uur
0715: EISDEN'S PAUWEN - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Ex-prinsenparty
Nog te bepalen - 3630 Maasmechelen
Aanvangstijd: 20:11 uur
0871: DE WOTTELZEKSKES - B-3620 VELDWEZELT (LANAKEN) - Limburg Carnavalstoet Veldwezelt
OC "Het Berenhof" - Berenhofstraat 12 - 3620 Veldwezelt
Aanvangstijd: 14:11 uur
0871: DE WOTTELZEKSKES - B-3620 VELDWEZELT (LANAKEN) - Limburg Prinsenverkiezing
OC "Het Berenhof" - Berenhofstraat 12 - 3620 Veldwezelt
Aanvangstijd: 20:11 uur
0088: GILDE DER KASSEISTAMPERS - B-3200 AARSCHOT - Vlaams-Brabant Kindernamiddag
Verwarmde Feesttent - Grote Markt - 3200 Aarschot
Aanvangstijd: 14:11 uur
0088: GILDE DER KASSEISTAMPERS - B-3200 AARSCHOT - Vlaams-Brabant Internationale Carnavallichtstoet
Centrum - 3200 Aarschot
Aanvangstijd: 19:30 uur

Zondag 22 maart 2020

0870: DE RIJKEVORSELSE REDERIJKERS - B-2310 RIJKEVORSEL - Antwerpen Halfvastenstoet
Centrum - 2310 Rijkevorsel
Aanvangstijd: 14:11 uur
0870: DE RIJKEVORSELSE REDERIJKERS - B-2310 RIJKEVORSEL - Antwerpen Kindercarnavalbal
Parochiecentrum - Dorp 1 - 2310 Rijkevorsel
Aanvangstijd: 15:11 uur
0255: RIDDERS VAN HECO - B-3700 TONGEREN - Limburg Seniorennamiddag
Zaal “Volksontwikkeling” - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren
Aanvangstijd: 13:33 uur
0257: DE KNAPZEK - B-3770 VAL-MEER (RIEMST) - Limburg 67ste Halfvastenstoet
Centrum Val-Meer & Zaal "De Vrije Burgers" - Bergstraat 36A - 3770 Val-Meer (Riemst)
Aanvangstijd: 14:33 uur
0694: DE WATERRATTEN - B-3630 KOTEM (MAASMECHELEN) - Limburg Steakdag
Feesttent - Halstraat 69 - 3630 Kotem (Maasmechelen)
Aanvangstijd: 12:00 uur
0715: EISDEN'S PAUWEN - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Halfvastenstoet
Pauwengraaf en omliggende straten - 3630 Maasmechelen
Aanvangstijd: 14:33 uur
2021: PEER CARNAVAL vzw - B-3990 PEER - Limburg Halfvastencarnavalsstoet
Centrum - 3990 Peer
Aanvangstijd: 14:11 uur
0088: GILDE DER KASSEISTAMPERS - B-3200 AARSCHOT - Vlaams-Brabant Dansnamiddag
Verwarmde Feetstent - Grote Markt - 3200 Aarschot
Aanvangstijd: 14:11 uur

Vrijdag 27 maart 2020

1526: DE FIREFLY'S - B-3700 TONGEREN - Limburg Carnavalbal
"Hal P" - Mulkerstraat 1 - 3700 Tongeren
Aanvangstijd: 20:11 uur
1597: HENNIG HAM - B-3945 HAM - Limburg Nacht van de Horeca
Centrum Oostham - Heldenplein z/n - 3945 Ham
Aanvangstijd: 18:11 uur
1680: DE KATTËDAWËRS - B-3770 MILLEN (RIEMST) - Limburg Verkleed Bal & Nummerafhaling
Café "Onder De Toren" - Trinellestraat 13 - 3770 Millen (Riemst)
Aanvangstijd: 20:11 uur
0152: DE NACHTVLINDERS - B-9120 HAASDONK (BEVEREN-WAAS) - Oost-Vlaanderen Grootvorst- en Keizersfeest
Marktplein - Pastoorverwilghenplein 1 - 9120 Haasdonk
Aanvangstijd: 20:11 uur
0333: HOF VAN VLAAMS BRABANT - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant Jaarlijks Carnavalbal
Parochiezaal Pellenberg - Kortebergstraat 2 - 3212 Lubbeek
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 28 maart 2020

0774: DE TOENGELSE DANSMARIEKES - B-2260 TONGERLO (WESTERLO) - Antwerpen Carnavalbal
Zaal "De Zoerla" - Gevaertlaan 1 - 2260 Westerlo
Aanvangstijd: 20:11 uur
1850: DE UYLEGILDE - B-2220 SCHRIEK (HEIST-OP-DEN-BERG) - Antwerpen Kindercarnavalstoet
Centrum - 2223 Schriek
Aanvangstijd: 13:44 uur
2066: DE KAPELSE LEUTEMAKERS - B-2950 KAPELLEN - Antwerpen Kroegentocht en Ontvangst Gemeentehuis
Café "De 7de Hemel" - Hoevensebaan 147 - 2950 Kapellen
Aanvangstijd: 12:11 uur
0309: DE BEEKMENNEKES - B-3500 HASSELT - Limburg 24ste Lichtstoet
Banneuxwijk - 3500 Hasselt
Aanvangstijd: 20:11 uur
0694: DE WATERRATTEN - B-3630 KOTEM (MAASMECHELEN) - Limburg Wagenzegening en Machtsoverdracht
Café "Ponderosa" - Grotestraat 350 - 3630 Kotem (Maasmechelen)
Aanvangstijd: 19:11 uur
1680: DE KATTËDAWËRS - B-3770 MILLEN (RIEMST) - Limburg Carnavalstoet
Centrum Millen - 3770 Millen (Riemst)
Aanvangstijd: 14:33 uur
1680: DE KATTËDAWËRS - B-3770 MILLEN (RIEMST) - Limburg Carnavalbal
"Parochiaal Cultureel Centrum Millen" - Tikkelsteeg 7 - 3770 Millen (Riemst)
Aanvangstijd: 17:11 uur

Zondag 29 maart 2020

0104: RIDDERS VAN DE KROMME ELLEBOOG - B-3545 HALEN - Limburg 65ste Internationale Carnavalstoet
Centrum - 3545 Halen
Aanvangstijd: 14:11 uur
0195: DE HAMBURGERS - B-3945 OOSTHAM (HAM) - Limburg Carnavalstoet en Bal
Centrum - Schoolstraat 10 - 3945 Oostham
Aanvangstijd: 14:11 uur
0694: DE WATERRATTEN - B-3630 KOTEM (MAASMECHELEN) - Limburg 65ste Internationale Carnavalsstoet
Centrum - 3630 Kotem (Maasmechelen)
Aanvangstijd: 14:11 uur
1298: STOETCOMMISSIE DE KAVER - B-3740 SPOUWEN (BILZEN) - Limburg Carnavalstoet
Centrum - 3740 Grote-Spouwen
Aanvangstijd: 14:11 uur
0152: DE NACHTVLINDERS - B-9120 HAASDONK (BEVEREN-WAAS) - Oost-Vlaanderen Carnavalstoet haasdonk
Centrum - 9120 Haasdonk
Aanvangstijd: 14:33 uur
0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant 47ste Internationale Carnavalstoet
Vertrek Boudewijnvest - 3290 Diest
Aanvangstijd: 14:33 uur

Vrijdag 03 april 2020

1044: DE DRAA OEERE - B-2250 OLEN - Antwerpen Vogelpikwedstrijd per fiets
OC "De Vrede" - Lichtaartseweg 13 1- Olen
Aanvangstijd: 19:00 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Carnavalsparty met artiesten en nummerafhaling
Verwarmde Tent - Gemeenteplein - 1910 Kampenhout
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 04 april 2020

2066: DE KAPELSE LEUTEMAKERS - B-2950 KAPELLEN - Antwerpen Verkleed Bal
Zaal "Luxe" - Marktplein 1 - 2950 Kapellen
Aanvangstijd: 20:11 uur
1315: THE FUNCLUB VZW - B-3580 PAAL (BERINGEN) - Limburg 7de Carnavalbal
Buurthuis "De Kardijk" - Burgemeester Heymansplein 14 - 3581 Beverlo
Aanvangstijd: 20:11 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Frühshoppen met Ambiance en Spek met Eieren
Verwarmde Tent - Gemeenteplein / - 1910 Kampenhout
Aanvangstijd: 10:11 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Carnavalstoet
Centrum Kampenhout - Ferdinand Verstraetenlaan - 1910 Kampenhout
Aanvangstijd: 15:11 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Aftercarnavalsparty met Artiesten
Verwarmde Tent - Gemeenteplein / - 1910 Kampenhout
Aanvangstijd: 17:33 uur

Zondag 05 april 2020

2066: DE KAPELSE LEUTEMAKERS - B-2950 KAPELLEN - Antwerpen Uitbetaling Carnavalstoet & Bal
Zaal "Luxe" - Marktplein 1 - 2950 Kapellen
Aanvangstijd: 17:00 uur
1584: ORDE VAN THE BIERNEUZEN vzw - B-3980 TESSENDERLO - Limburg Carnavalsstoet Tessenderlo
“Floreal” - Geelsebaan 101 - 3980 Tessenderlo
Aanvangstijd: 14:11 uur
1775: DE FRUITFRETTERS - B-3450 RUMMEN (GEETBETS) - Limburg Carnavalstoet Geetbets
Straten Geetbets - 3450 Geetbets
Aanvangstijd: 14:11 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Artiesten en Megabingo (met waardevolle prijzen)
Verwarmde Tent - Gemeenteplein 1 - 1910 Kampenhout
Aanvangstijd: 14:00 uur

Vrijdag 10 april 2020

1836: DE VODDEBOALEN - B-9170 SINT-GILLIS-WAAS - Oost-Vlaanderen Overwinningsbal Prins van het Waasland 2020: Didi 1
" 't Gildenhuis" - Dorpsstraat 42 - 9190 Stekene
Aanvangstijd: 19:11 uur

Zaterdag 11 april 2020

0389: DE SPRINGERS - B-3290 DIEST - Limburg Eetdag
Zaal "Ons Gildenhuis" - Pastorijstraat 1 - 3290 Schaffen - Diest
Aanvangstijd: 11:00 uur
0292: LOS VANHECKOS - B-9100 SINT-NIKLAAS - Oost-Vlaanderen Breughelavond
Polyvalente Zaal "De Klavers" - Sint-Andriestraat 2 - 9111 Belsele
Aanvangstijd: 19:00 uur
1627: BREDENS CARNAVAL COMITE - B-8450 BREDENE - West-Vlaanderen Ommegang Carnavalstoet Bredene
Centrum - Vertrek: Breendonklaan 1 - 8450 Bredene
Aanvangstijd: 14:11 uur

Zondag 12 april 2020

0771: DE BIERSUSSEN - B-2490 BALEN - Limburg Carnavalstoet Balen
Centrum - 2490 Balen
Aanvangstijd: 14:11 uur

Maandag 13 april 2020

0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Paasbrunch
Zaal " 't Centrum" - Strijdersstraat 35 - 2650 Edegem
Aanvangstijd: 10:00 uur
2100: DE ORDE VAN HECHTEL - B-3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL) - Limburg Carnavalstoet en Afterparty
Rode Kruisplein 8 - 3940 Hechtel
Aanvangstijd: 14:11 uur
1763: DE VOLLOOKES - B-3400 ATTENHOVEN (LANDEN) - Vlaams-Brabant 2de Carnavalstoet
Centrum - 3400 Landen
Aanvangstijd: 14:11 uur

Vrijdag 17 april 2020

0507: DE SLAMRIDDERS - B-3550 HEUSDEN-ZOLDER - Limburg Verkleed Carnavalbal met afhaling stoetnummer
Feesttent Heusden Centrum - Sint-Willibrordusplein z/n - 3550 Heusden-Zolder
Aanvangstijd: 20:11 uur
1974: CARNAVALSRAAD STADEN - B-8840 STADEN - West-Vlaanderen Bal "Nacht van de Prins"
Cafetaria Sporthal "Wankaarde" - Ooststraat 4 - 8840 Staden
Aanvangstijd: 19:11 uur

Zondag 19 april 2020

0507: DE SLAMRIDDERS - B-3550 HEUSDEN-ZOLDER - Limburg Carnavalstoet
Heusden Centrum - 3550 Heusden-Zolder
Aanvangstijd: 14:11 uur

Vrijdag 24 april 2020

0816: DE VINNIGE HARLEKIJNTJES - B-2060 ANTWERPEN - Antwerpen Afsluiting Carnavalseizoen
Zaal "Familieheem" - Gasthuisdreef 2 - 2870 Ruisbroek-Puurs
Aanvangstijd: 19:11 uur
1250: DRUMBAND "DE DOORZETTERS" - B-2100 DEURNE (ANTWERPEN) - Antwerpen Seniorenmiddag
"Eskapade" - Kapelsestraat 233 - 2950 Kapellen
Aanvangstijd: 14:00 uur
1250: DRUMBAND "DE DOORZETTERS" - B-2100 DEURNE (ANTWERPEN) - Antwerpen Paella-avond
"Eskapade" - Kapelsestraat 233 - 2950 Kapellen
Aanvangstijd: 19:00 uur

Zaterdag 25 april 2020

1250: DRUMBAND "DE DOORZETTERS" - B-2100 DEURNE (ANTWERPEN) - Antwerpen After Carnaval Party
"Eskapade" - Kapelsestraat 233 - 2950 Kapellen
Aanvangstijd: 19:11 uur
0669: KARNAVALVRIENDEN WEZEMAAL - B-3110 WEZEMAAL (ROTSELAAR) - Vlaams-Brabant Kaas- en Wijnavond
"Parochiezaal" - Holsbeeksebaan 1 - 3111 Wezemaal
Aanvangstijd: 17:00 uur

Zondag 26 april 2020

1250: DRUMBAND "DE DOORZETTERS" - B-2100 DEURNE (ANTWERPEN) - Antwerpen Kindermiddag
"Eskapade" - Kapelsestraat 233 - 2950 Kapellen
Aanvangstijd: 14:00 uur
2017: DE GROBBERS - B-2280 GROBBENDONK - Antwerpen Rommelmarkt & Kermisterras Lindekens Kermis
Lindekens - Bouwelsesteenweg 1 - 2280 Grobbendonk
Aanvangstijd: 12:00 uur
0195: DE HAMBURGERS - B-3945 OOSTHAM (HAM) - Limburg Eetdag
Zaal "Kristoffelheem" - Schoolstraat 10 - 3945 Ham
Aanvangstijd: 11:30 uur

Vrijdag 01 mei 2020

1829: DE JUKEBOXKES - B-9170 SINT-GILLIS-WAAS - Oost-Vlaanderen Overwinningsbal
Zaal "'t Koerken" - Molenstraat 13 - 9190 Kemzeke
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 03 mei 2020

1572: DEE VAN KOTSHOVEN - B-3720 KORTESSEM - Limburg Eetdag
CC "Mozaiek" - Kerkplein 14 - 3720 Kortessem
Aanvangstijd: 11:30 uur
1147: HALFWEG - B-3290 KAGGEVINNE (DIEST) - Vlaams-Brabant Eetdag
Zaal "De Hemmekens" - Ernest Claesstraat 34 - 3271 Zichem (Scherpenheuvel-Zichem)
Aanvangstijd: 11:33 uur

Zaterdag 30 mei 2020

1937: DE GILDEGARDE GLABBEEK - B-3380 GLABBEEK-ZUURBEMDE - Vlaams-Brabant Eetdag
"Pc'ke" - Bunsbeekdorp 6 - 3380 Bunsbeek (Glabbeek)
Aanvangstijd: 11:30 uur

Zaterdag 13 juni 2020

1627: BREDENS CARNAVAL COMITE - B-8450 BREDENE - West-Vlaanderen Reuze Bingo
Brasserie "De Puinhoop" - Duinenstraat 323 - 8450 Bredene
Aanvangstijd: 19:11 uur

Zondag 14 juni 2020

0996: 8 TEAM HOESELT - B-3730 HOESELT - Limburg Rommelmarkt O.L.Vrouwparochie
Nederstraat z/n - 3730 Hoeselt (O.L.Vrouw Parochie)
Aanvangstijd: 08:00 uur
2055: ERTEGEMS CARNAVALCOMITE vzw - B-9620 ZOTTEGEM - Oost-Vlaanderen Eetfestijn
OC "Velzeke" - Provinciebaan 275 - 9620 Zottegem
Aanvangstijd: 11:30 uur

Zaterdag 20 juni 2020

2022: DE TIELTSE VRIENDEN - B-3390 TIELT (TIELT-WINGE) - Vlaams-Brabant Restaurantdag
Zaal "Trefpunt" - Dorpsstraat 12 - 3460 Assent (Bekkevoort)
Aanvangstijd: 11:30 uur

Zaterdag 27 juni 2020

1619: ZONDER DRANK GENE KLANK - B-3200 WOLFSDONK (AARSCHOT) - Vlaams-Brabant Wolfsdonk Schlagert
Parochiezaal "Den Abt" - Boeckxplein 20 - 3201 Wolfsdonk
Aanvangstijd: 17:00 uur

Zondag 28 juni 2020

0355: DE OUDE BELGEN - B-3700 TONGEREN - Limburg Eetdag
Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren
Aanvangstijd: 11:30 uur
0456: ORDE VAN KEIZER JOëL - B-1800 PEUTIE (VILVOORDE) - Vlaams-Brabant Pannekoekenslag
"Parochiaal Centrum" - Mechelsesteenweg 1088 - 3020 Winksele-Delle
Aanvangstijd: 14:11 uur

Zaterdag 04 juli 2020

1315: THE FUNCLUB VZW - B-3580 PAAL (BERINGEN) - Limburg BBQ
Zaal "Sint-Sebastiaansgilde" - Sint-Sebastiaanstraat 34 - 3583 Paal
Aanvangstijd: 11:11 uur
1315: THE FUNCLUB VZW - B-3580 PAAL (BERINGEN) - Limburg Countrynamiddag met All Shook Up en Miss Lana
"Sint-Sebastiaangilde" - Sint Sebastiaanstraat 23 - 3583 Paal
Aanvangstijd: 13:00 uur

Zaterdag 22 augustus 2020

0088: GILDE DER KASSEISTAMPERS - B-3200 AARSCHOT - Vlaams-Brabant Eetdag
Zaal "Vinea" - Poortveldenplein 7C - 3200 Aarschot
Aanvangstijd: 11:00 uur

Vrijdag 28 augustus 2020

1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Springkastelenfestival
Voetbalveld "Kampelaar" - Votvinkenstraat 4 - 1910 Kampenhout
Aanvangstijd: 10:00 uur

Zondag 30 augustus 2020

0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Steakdag
Zaal "De Maasvallei" - Rijksweg 153 - 3630 Eisden-Dorp
Aanvangstijd: 11:30 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Sprinkastelenfestival
Voetbalveld "Kampelaar" - Votvinkenstraat 4 - 1910 Kampenhout
Aanvangstijd: 10:00 uur

Zaterdag 05 september 2020

0816: DE VINNIGE HARLEKIJNTJES - B-2060 ANTWERPEN - Antwerpen Eetfestijn BBQ
Zaal "Familieheem" - Gasthuisdreef 2 - 2870 Ruisbroek-Puurs
Aanvangstijd: 17:00 uur

Vrijdag 18 september 2020

1916: DE KINDERVRIENDJES vzw - B-2235 HOUTVENNE (HULSHOUT) - Antwerpen Overwinningsbal Jeugdprinses Provincie Antwerpen - Britt
Zaal "Centrum" - Langestraat 14 - 2235 Houtvenne
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 19 september 2020

1368: DE PLEZIERMAKERS - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant 13de Eetdag
Feestzaal "Romanus" (oude kantine Hoger Op Bierbeek) - Wijnenberg 1 - 3360 Bierbeek
Aanvangstijd: 15:11 uur
1444: ORDE VAN DE POPERINGSCHE POTÜLS - B-8970 POPERINGE - West-Vlaanderen 2-daags Eetfestijn
"De Braband "- Lenestraat 21A - 8970 Poperinge
Aanvangstijd: 18:33 uur

Zondag 20 september 2020

1368: DE PLEZIERMAKERS - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant 13de Eetdag
Feestzaal "Romanus" (oude kantine Hoger Op Bierbeek) - Wijnenberg 1 - 3360 Bierbeek
Aanvangstijd: 11:11 uur
1444: ORDE VAN DE POPERINGSCHE POTÜLS - B-8970 POPERINGE - West-Vlaanderen 2-daags Eetfestijn
"De Braband" - Lenestraat 21A - 8970 Poperinge
Aanvangstijd: 11:33 uur

Zaterdag 26 september 2020

1916: DE KINDERVRIENDJES vzw - B-2235 HOUTVENNE (HULSHOUT) - Antwerpen Carnavalbal
Zaal "Centrum" - Langestraat 14 - 2235 Houtvenne
Aanvangstijd: 20:11 uur
1708: DE KASTAARS - B-3840 BORGLOON - Limburg Pastadag
G.C. "Panishof" - Bommershovenstraat 10A - 3840 Borgloon
Aanvangstijd: 17:00 uur
2071: DE BILZERSE CARNAVALVRIENDEN - B-3740 BILZEN - Limburg Overwinningsbal Prinses van Limburg Yana 1
Jeugdcentrum "De Building" - Eikelaan 33 - 3740 Bilzen
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 03 oktober 2020

1857: KIEKEBOS - B-3460 MOLENBEEK-WERSBEEK (BEKKEVOORT) - Vlaams-Brabant Eetdag
OC "Mardijk" - Halensebaan 100D - 3461 Molenbeek-Wersbeek
Aanvangstijd: 11:00 uur
2064: DE PLUIMERS - B-3400 LANDEN - Vlaams-Brabant 1ste Carnavalbal
Zaal "Sparta" - Karel-De-Grotelaan 5 - 3400 Landen
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 04 oktober 2020

1002: DANSMARIEKES WESTERLO - B-2260 WESTERLO - Antwerpen Eetdag
Zaal "Klokkenhof" - Kerkhofstraat 12 - 2260 Oosterwijk ( Westerlo)
Aanvangstijd: 11:00 uur
0255: RIDDERS VAN HECO - B-3700 TONGEREN - Limburg Eetdag
Zaal “Volksontwikkeling” - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren
Aanvangstijd: 11:33 uur
1619: ZONDER DRANK GENE KLANK - B-3200 WOLFSDONK (AARSCHOT) - Vlaams-Brabant Eetdag
Parochiezaal Den Abt - Boecksplein 20 - 3201 Wolfsdonk
Aanvangstijd: 11:30 uur

Vrijdag 09 oktober 2020

1925: DROOM LACH LEEF - B-3890 GINGELOM - Limburg Verkiezing Prins en Prinses van Limburg 2020-2021
"'t Kuipershof" - Guidogezellenlaan 15 - 3550 Heusden
Aanvangstijd: 19:11 uur
1829: DE JUKEBOXKES - B-9170 SINT-GILLIS-WAAS - Oost-Vlaanderen Eetfestijn
Zaal "'t Koerken" - Molenstraat 13 - 9190 Kemzeke
Aanvangstijd: 18:30 uur
1147: HALFWEG - B-3290 KAGGEVINNE (DIEST) - Vlaams-Brabant Overwinningsbal Jeugdprinses Lenka Vlaams-Brabant
Zaal "De Hemmekens" Zichem - Ernest-Claesstraat 34 - 3271 Scherpenheuvel-Zichem
Aanvangstijd: 20:11 uur
1147: HALFWEG - B-3290 KAGGEVINNE (DIEST) - Vlaams-Brabant Overwinningsbal Juniorprinses Vlaams-Brabant Lenka 1
Zaal "De Hemmekens" - Ernest-Claesstraat 34 - 3271 Scherpenheuvel-Zichem
Aanvangstijd: 20:11 uur

Vrijdag 16 oktober 2020

1496: PRINSENCONVENT LEUVEN - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant Aanstelling en Verkiezing Regenboogprins/prinses Vlaams-Brabant
Parochiaal Centrum Winksele-Delle - Mechelsesteenweg 1088 - 3020 Winksele
Aanvangstijd: 19:11 uur

Zaterdag 17 oktober 2020

1197: ORDE VAN HEMEL EN AARDE vzw - B-3350 LINTER - Limburg Eetdag
PC “Melkwezer” - Hazenbergstraat 30 - 3350 Melkwezeren
Aanvangstijd: 17:00 uur

Zondag 18 oktober 2020

1197: ORDE VAN HEMEL EN AARDE vzw - B-3350 LINTER - Limburg Eetdag
PC “Melkwezer” - Hazenbergstraat 30 - 3350 Melkwezeren
Aanvangstijd: 11:30 uur

Vrijdag 23 oktober 2020

1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant 5de Carnavalsparty
Parochiaal Centrum Winksele Delle - Mechelsesteenweg 1088 - 3020 Winksele Delle
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 24 oktober 2020

2017: DE GROBBERS - B-2280 GROBBENDONK - Antwerpen 1ste Aanstellingsbal
Zaal "De Volle Vaart" - Vaartkom 6 - 2280 Grobbendonk
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 31 oktober 2020

1711: DE TEUNGERSE MENNEKES - B-3700 TONGEREN - Limburg 6de Carnavalsbal
Zaal "Concordia" - Leopoldwal 52 - 3700 Tongeren
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 07 november 2020

0401: DE HEMELSUSSEN - B-2340 BEERSE - Antwerpen Aanstelling
G.C." 't Heilaar" - Heilaarstraat 35 - 2340 Beerse
Aanvangstijd: 20:11 uur
1044: DE DRAA OEERE - B-2250 OLEN - Antwerpen Pastadag - pasta à volonté
OC "De Vrede" - Lichtaartseweg 13 1- Olen
Aanvangstijd: 11:00 tot 19:00 uur
1202: DE LINDEMANNEN - B-3700 RUTTEN (TONGEREN) - Limburg Carnavalsbal
Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 1 - 3700 Tongeren
Aanvangstijd: 20:33 uur

Zondag 08 november 2020

1925: DROOM LACH LEEF - B-3890 GINGELOM - Limburg Verkiezing Jeugdprinsenpaar van Limburg 2020-2021
"'t Kuipershof" - Guidogezellenlaan 15 - 3550 Heusden
Aanvangstijd: 13:11 uur

Woensdag 11 november 2020

0255: RIDDERS VAN HECO - B-3700 TONGEREN - Limburg Opening Tongers Carnaval
Zaal “Volksontwikkeling” - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren
Aanvangstijd: 11:11 uur

Zaterdag 14 november 2020

2066: DE KAPELSE LEUTEMAKERS - B-2950 KAPELLEN - Antwerpen Aanstellingsbal
Zaal "Eskapade" - Kapelsestraat 233 - 2950 Kapellen
Aanvangstijd: 20:11 uur
0068: RIDDERS VAN DE GROENE RAT - B-3440 ZOUTLEEUW - Limburg Jaarlijks Bal met Aanstelling 46ste Prins
CC "De Passant" - Sint - Truidensesteenweg 1A - 3440 Zoutleeuw
Aanvangstijd: 20:11 uur
0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant Prinsaanstelling met Showavond
"Hallezaal" - Scholenstraat 2 - 3290 Diest
Aanvangstijd: 20:11 uur
1857: KIEKEBOS - B-3460 MOLENBEEK-WERSBEEK (BEKKEVOORT) - Vlaams-Brabant Overwinningsbal Juniorprins Vlaams-Brabant 2020 Robbe 1
Zaal "De Kring" - Staatsbaan 221 - 3460 Bekkevoort
Aanvangstijd: 20:11 uur

Vrijdag 20 november 2020

0673: DE BIERPRUVERS - B-2180 EKEREN (ANTWERPEN) - Antwerpen Prinsenaanstelling 2020
“Ekers Hof - Akerzaal” - Groot Hagelkruis 6 - 2180 Ekeren
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 21 november 2020

2053: DE FEESTVRIENDEN - B-2150 BORSBEEK - Antwerpen 1ste Aanstellingsbal
Zaal "Ekershof" - Groot Hagelkruis 6 - 2180 Ekeren
Aanvangstijd: 20:11 uur
1937: DE GILDEGARDE GLABBEEK - B-3380 GLABBEEK-ZUURBEMDE - Vlaams-Brabant Carnavalsbal met Aanstelling
"Hangaar 44" - Steenbergestraat 44 - 3380 Glabbeek
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 22 november 2020

1619: ZONDER DRANK GENE KLANK - B-3200 WOLFSDONK (AARSCHOT) - Vlaams-Brabant Shownamiddag Dansmariekes
Parochiezaal - Rillaarsebaan 134 - 3200 Gelrode
Aanvangstijd: 13:11 uur

Vrijdag 27 november 2020

1147: HALFWEG - B-3290 KAGGEVINNE (DIEST) - Vlaams-Brabant Carnavalbal
Zaal "De Hemmekens" - Ernest-Claesstraat 34 - 3271 Scherpenheuvel-Zichem
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 28 november 2020

1002: DANSMARIEKES WESTERLO - B-2260 WESTERLO - Antwerpen Carnavalbal
Parochiezaal - Zammelseweg 196 - 2440 Zammel (Geel)
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 29 november 2020

1197: ORDE VAN HEMEL EN AARDE vzw - B-3350 LINTER - Limburg Geschenkenmarkt
Evenementenhal “Deroye” - Helen-Bosstraat 80 - 3350 Orsmaal
Aanvangstijd: 14:11 uur
FEN-VLAANDEREN26ste Try-Out Buutte Onderwijs Limburg
GC "Tentakel" - Kneuterweg 2 - 3520 Zonhoven
Aanvangstijd: 13:11 uur

Vrijdag 04 december 2020

0020: BREUGEL MENNEKES - B-3990 GROTE-BROGEL (PEER) - Limburg Carnavalbal - Aanstelling Hoogheden
Zaal "Den Horst" - Gelderhorsten 150 - 3920 Lommel
Aanvangstijd: 20:11 uur
1603: ORDE VAN DE BIERGIETERS - B-3220 NIEUWRODE (HOLSBEEK) - Vlaams-Brabant 8ste Bal met Aanstelling
Zaal "Buurthuis" - Dorp 5 - 3221 Nieuwrode
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 05 december 2020

0140: DE BIGARO'S vzw - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg Carnavalsbal
PC "Sint-Martinus" - Sint-Martinusstraat z/n - 3806 Velm (Sint-Truiden)
Aanvangstijd: 20:11 uur
0355: DE OUDE BELGEN - B-3700 TONGEREN - Limburg Carnavalbal
Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - 3700 Tongeren
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 06 december 2020

FEN-VLAANDEREN40ste FEN Feestbanket
plaats nog te bepalen
Aanvangstijd: 13:11 uur

Vrijdag 11 december 2020

1829: DE JUKEBOXKES - B-9170 SINT-GILLIS-WAAS - Oost-Vlaanderen Aanstelling
Zaal " 't Koerken" - Molenstraat 13 - 9190 Kemzeke
Aanvangstijd: 20:11 uur
1862: DE FEESTBROUWERS - B-3320 HOEGAARDEN - Vlaams-Brabant 5de Carnavalbal
Parochiezaal - Ganzendries 29 - 3300 Oplinter (Tienen)
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 12 december 2020

1368: DE PLEZIERMAKERS - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant Carnavalsbal met Aanstelling
Parochiezaal "Sint-Martinus" - Holsbeeksebaan 1 - 3111 Wezemaal
Aanvangstijd: 20:11 uur
1857: KIEKEBOS - B-3460 MOLENBEEK-WERSBEEK (BEKKEVOORT) - Vlaams-Brabant Carnavalsbal
Zaal "De Kring" - Staatsbaan 221 - 3461 Bekkevoort
Aanvangstijd: 21:11 uur

Zaterdag 19 december 2020

0309: DE BEEKMENNEKES - B-3500 HASSELT - Limburg Carnavalbal
Zaal "Kermeta" - Diestersteenweg 204 - 3510 Kermt
Aanvangstijd: 20:11 uur
0963: DE VROLIJKE VRIENDEN - B-3300 TIENEN - Vlaams-Brabant Bal
Zaal “Berg En Dal” - Grote-Vreunte 57 - 3473 Waanrode
Aanvangstijd: 20:11 uur

Maandag 04 januari 2021

FEN-VLAANDEREN48ste Feest der Goedgemutsten
"Eskimofabriek" - Wiedauwkaai 25 - 9000 Gent
Aanvangstijd: 19:11 uur

Vrijdag 15 januari 2021

0996: 8 TEAM HOESELT - B-3730 HOESELT - Limburg Carnavalbal met Prinsenaanstelling
PC "De Altenaar" - Smisstraat 46 - 3730 Alt- Hoeselt
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 16 januari 2021

1444: ORDE VAN DE POPERINGSCHE POTÜLS - B-8970 POPERINGE - West-Vlaanderen Carnavalbal De Maxx.
Zaal OC "De Croone" - Provenplein 29 - 8972 Proven
Aanvangstijd: 19:33 uur

Zaterdag 23 januari 2021

1985: DE FEESTVIERDERS GRIMDE - B-3300 TIENEN - Vlaams-Brabant Carnavalbal
Zaal "Bergendal" - Grote Vreunte 57 - 3473 Waanrode
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 30 januari 2021

1428: CC JATIENEN - B-3300 TIENEN - Vlaams-Brabant vzw CC JATienen Schlagert 2021
Zaal "Manège" - Sint Jorisplein 20 - Tienen 3300
Aanvangstijd: 19:11 uur

Vrijdag 05 februari 2021

1941: DE BABBELERRE BILZEN - B-3740 BILZEN - Limburg 4de Carnavalsbal
Nog Te Bepalen - 3740 Bilzen
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 06 februari 2021

0397: DE JIPIE'S - B-3540 SCHAKKEBROEK (HERK-DE-STAD) - Limburg Carnavalbal
Zaal "Amandina" - Schoolstraat 35 - 3540 Herk-De-Stad
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 13 februari 2021

0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant Prinsenbal
"Hallezaal" - Scholenstraat 2 - 3290 Diest
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 14 februari 2021

0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant Kindercarnavalbal
"Hallezaal" - Scholenstraat 2 - 3290 Diest
Aanvangstijd: 14:11 uur

Zaterdag 20 maart 2021

0401: DE HEMELSUSSEN - B-2340 BEERSE - Antwerpen Kindercarnaval
Zaal "Lambeer" - Vredestraat 8/10 - 2340 Beerse
Aanvangstijd: 14:11 uur
0401: DE HEMELSUSSEN - B-2340 BEERSE - Antwerpen Verkleed- en Prinsenbal
Zaal "Lambeer" - Vredestraat 8/10 - 2340 Beerse
Aanvangstijd: 20:11 uur
0309: DE BEEKMENNEKES - B-3500 HASSELT - Limburg 25ste Lichtstoet
Banneuxwijk(Hasselt) - 3500 Banneuxwijk (Hasselt)
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 21 maart 2021

0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant 48ste Internationale Carnavalstoet
Centrum - 3290 Diest
Aanvangstijd: 14:33 uur

Zaterdag 18 september 2021

1368: DE PLEZIERMAKERS - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant 14de Eetdag
Feestzaal "Romanus" (oude kantine Hoger Op Bierbeek) - Wijnenberg 1 - 3360 Bierbeek
Aanvangstijd: 15:11 uur

Zondag 19 september 2021

1368: DE PLEZIERMAKERS - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant 14de Eetdag
Feestzaal "Romanus" (oude kantine Hoger Op Bierbeek) - Wijnenberg 1 - 3360 Bierbeek
Aanvangstijd: 11:11 uur

Zaterdag 16 oktober 2021

1197: ORDE VAN HEMEL EN AARDE vzw - B-3350 LINTER - Limburg Eetdag
Parochiecentrum Melkwezer - Hazenbergstraat 30 - 3350 Melkwezer
Aanvangstijd: 17:00 uur

Zondag 17 oktober 2021

1197: ORDE VAN HEMEL EN AARDE vzw - B-3350 LINTER - Limburg Eetdag
Parochiecentrum Melkwezer - Hazenbergstraat 30 - 3350 Melkwezer
Aanvangstijd: 11:30 uur

Zaterdag 06 november 2021

0401: DE HEMELSUSSEN - B-2340 BEERSE - Antwerpen Aanstelling
G.C." 't Heilaar" - Heilaarstraat 35 - 2340 Beerse
Aanvangstijd: 20:11 uur

Vrijdag 19 november 2021

0673: DE BIERPRUVERS - B-2180 EKEREN (ANTWERPEN) - Antwerpen Prinsenaanstelling 2020
“Ekers Hof” - “Akerzaal“ - Groot Hagelkruis 6 - 2180 Ekeren
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 28 november 2021

1197: ORDE VAN HEMEL EN AARDE vzw - B-3350 LINTER - Limburg Geschenkenmarkt
Evenementenhal "Deroye" - Helen-Bosstraat 80 - 3350 Orsmaal
Aanvangstijd: 14:11 uur

Zaterdag 04 december 2021

0140: DE BIGARO'S vzw - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg Carnavalsbal
PC "Sint-Martinus" - Sint-Martinusstraat z/n - 3806 Velm (Sint-Truiden)
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 11 december 2021

1368: DE PLEZIERMAKERS - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant 12de Carnavalbal met Aanstelling
Nog te bepalen
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 18 december 2021

0309: DE BEEKMENNEKES - B-3500 HASSELT - Limburg Carnavalbal
Zaal "Kermeta" - Diestersteenweg 204 - 3510 Kermt
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 05 februari 2022

0397: DE JIPIE'S - B-3540 SCHAKKEBROEK (HERK-DE-STAD) - Limburg Carnavalbal
Zaal "Amandina" - Schoolstraat 35 - 3540 3540 - Herk-De-Stad
Aanvangstijd: 20:11 uur