FEN-Vlaanderen in dienst van carnaval

Text Size

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 100%

Print
Deel dit item
PDF

Kalender

Elk jaar wordt door FEN-Vlaanderen een kalender opgemaakt omtrent al de evenementen die door de aangesloten verenigingen georganiseerd worden.

Hij heeft tot doel aan de aangesloten verenigingen de gelegenheid te bieden hun voornaamste evenementen kenbaar te maken bij een breed publiek. Bijkomend voordeel is dat de verenigingen er op die wijze toe aangezet worden om tijdig een jaarprogramma op te stellen om zodoende hun evenementen grondig en zonder verrassingen te kunnen voorbereiden.

Deze kalender wordt gepubliceerd op deze website en wordt continue bijgewerkt. Je  komt er terecht in een wereld van zowat 1.000 carnavalsactiviteiten, die netjes volgens datum gerangschikt staan. Er kunnen bovendien meerdere filters toegepast worden. Bijvoorbeeld per provincie, per gemeente, op postnummer, ....

Alle gegevens kunnen online gemeld worden via de rubriek "Leden>Evenement melden".

Carnavalskalender tot 2030

Om u een handje toe te steken bij het opmaken van de evenementenkalender van uw vereniging verwijzen wij graag naar de “Carnavalskalender” op deze website. Daar kan u de datums terugvinden van “Carnavalszondag” en “Halfvasten” tot het jaar 2030.

Evenementenkalender 2013/2014

 Toon het voorbije jaar
Vul hier bv. de naam van de vereniging, een gemeente, een postcode, ... in, of de naam van een evenement bv. barbecue.
Periode van: tot

 

Als u deze gegevens in een mooie kalender uitvoering wil downloaden dan moet u eerst 

Zaterdag 29 april 2017

1250: DRUMBAND "DE DOORZETTERS" - B-2100 DEURNE (ANTWERPEN) - Antwerpen After Carnavalparty
Zaal "Eskapade"- Kapelsestraat 233 - Kapellen
Aanvangstijd: 20:00 uur

Zondag 30 april 2017

1403: DE HAMSE FEESTBEESTEN vzw - B-3945 OOSTHAM (HAM) - Limburg Pastabuffet
Zaal "Kristoffelheem" - Schoolstraat 10 - Ham
Aanvangstijd: 11:11 tot 18:30 uur
1755: DE BOGGETTER LANTERFANTERS - B-3950 BOCHOLT - Limburg Eetavond
Parochiehuis Bocholt
Aanvangstijd: 11:30 uur

Zaterdag 13 mei 2017

1836: DE VODDEBOALEN - B-9170 SINT-GILLIS-WAAS - Oost-Vlaanderen Overwinningsbal Prins Jefke 1
Zaal " 't Koerken" - Molenstraat 13 - Kemzeke
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 14 mei 2017

1572: DEE VAN KOTSHOVEN - B-3720 KORTESSEM - Limburg Eetdag
C.C. "De Mozaïek" - Kerkplein 14 - Kortessem
Aanvangstijd: 11:30 uur

Vrijdag 19 mei 2017

0179: DE GILDE DER BIERTONNEN - B-2110 WIJNEGEM - Antwerpen Gezellig samenzijn met Prinses Lily
Zaal "Goorhof" - Kerklei 18 - Sint-Job-In-t-Goor
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 20 mei 2017

1871: SAMENWERKING EUROPESE PRINSESSEN (SEP) - B-2870 RUISBROEK (PUURS) - Antwerpen Kaas- en wijnavond
"Familieheem" - Gasthuisdreef 2 - Ruisbroek-Puurs
Aanvangstijd: 18:00 uur
0911: 'T KLIEKSKE - B-3440 BUDINGEN (ZOUTLEEUW) - Limburg 3de Spektakelshow met Les Filled De Malines en buffet à volonté
Zaal "De Hoek" - Kortenaken
Aanvangstijd: 19:00 uur

Woensdag 24 mei 2017

0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Rommelmarkt
Vrijthof Eisden-dorp
Aanvangstijd: 14:00 uur

Zondag 28 mei 2017

1175: DE HOARENSE JEUGD - B-3700 WIDOOIE (TONGEREN) - Limburg Gymcana met Afterparty
Mombeekstraat 71 - Widooie (Tongeren)
Aanvangstijd: 10:00 uur
1814: @FUNDUM - B-3270 SCHERPENHEUVEL (SCHERPENHEUVEL-ZICHEM) - Vlaams-Brabant Eetdag @ Fundum
Zaal "Concordia" - Schuurweg 4 - Testelt
Aanvangstijd: 12:00 tot 20:00 uur

Zaterdag 03 juni 2017

1764: HARLEKIJN - B-3700 TONGEREN - Limburg Barbecue
Zaal "St-Gertrudis" - Bilzersteenweg 403 - Riksingen (Tongeren)
Aanvangstijd: 11:30 tot 15:00 en van 17:00 tot 21:00 uur
1937: DE GILDEGARDE GLABBEEK - B-3380 GLABBEEK-ZUURBEMDE - Vlaams-Brabant Spaghettidag
Zaal "PC'ke" - Bunsbeekdorp 6 - Glabbeek
Aanvangstijd: 16:00 tot 20:00 uur

Zaterdag 10 juni 2017

1687: VEE ZIN TE DÜN - B-3700 TONGEREN - Limburg Eetdag
Parochiezaal - Kerkstraat 12 - Koninksem (Tongeren)
Aanvangstijd: 17:00 uur

Zondag 11 juni 2017

0996: 8 TEAM HOESELT - B-3730 HOESELT - Limburg Rommelmarkt
O.L.Vrouwplein - Nederstraat - Hoeselt
Aanvangstijd: 10:00 uur
1350: SCREAM TEAM - B-3200 LANGDORP (AARSCHOT) - Vlaams-Brabant Eetdag
Zaal "Concordia" - Schuurweg 4 - Testelt
Aanvangstijd: 12:00 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Jaarmarkt Kampenhout
Centrum Kampenhout
Aanvangstijd: 09:00 uur

Zaterdag 17 juni 2017

1461: DE KOKO'NOTEN - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Barbecue
Sporthal "Den Drap" - Drapstraat 47 - Mortsel
Aanvangstijd: 15:00 tot 20:00 uur
1886: ORDE VAN DE DUMS - B-8450 BREDENE - West-Vlaanderen Zomerbingo t.v.v. 'De Gekke Hoeden Maker' Kandidate Junior Prinses West-Vlaanderen
Café - Westrozebeke - Oostende
Aanvangstijd: 17:30 uur

Zondag 18 juni 2017

0010: RIDDERS VAN DE KATTEKÖP - NARRENDOM HAREN - B-3840 BORGLOON - Limburg Pastadag
G.C. "Panishof" - Bommershovenstraat 10a - Borgloon (Bommershoven)
Aanvangstijd: 11:00 uur
1892: 'T WETTERS LAWEIT wcv - B-9230 WETTEREN - Oost-Vlaanderen Barbecue
Gemeentelijke Feestzaal - Schooldreef 40 - Wetteren
Aanvangstijd: 11:30 uur

Zondag 25 juni 2017

0355: DE OUDE BELGEN - B-3700 TONGEREN - Limburg Eetdag
Parochiecentrum - Kerkstraat 12 - Tongeren
Aanvangstijd: 11:30 uur
0456: ORDE VAN KEIZER JOëL - B-1800 PEUTIE (VILVOORDE) - Vlaams-Brabant 8ste Pannekoekenslag
Parochiaal Centrum1088 - Winksele-Delle
Aanvangstijd: 14:00 uur

Zaterdag 01 juli 2017

1934: ORDE VAN DE WITTE KOE - B-8930 MENEN - West-Vlaanderen Kippenfestijn met Afterparty
zaal "Barthel" - Moeskroenstraat 525 - Rekkem
Aanvangstijd: 18:00 uur

Zaterdag 08 juli 2017

1315: THE FUNCLUB VZW - B-3580 PAAL (BERINGEN) - Limburg Barbecue
Zaal "Sint-Sebastiaansgilde" - Sint-Sebastiaanstraat 34 - Paal
Aanvangstijd: 11:11 tot 20:11 uur
1315: THE FUNCLUB VZW - B-3580 PAAL (BERINGEN) - Limburg Countrynamiddag
Zaal "Sint-Sebastiaansgilde" - Sint-Sebastiaanstraat 34 - Paal
Aanvangstijd: 13:00 tot 19:00 uur
1315: THE FUNCLUB VZW - B-3580 PAAL (BERINGEN) - Limburg Garageverkoop
Alle straten van Paal
Aanvangstijd: 9:00 tot 15:00 uur

Zaterdag 22 juli 2017

1711: DE TEUNGERSE MENNEKES - B-3700 TONGEREN - Limburg Barbecue
Parochiaal Centrum - Kerkstraat 12 - Koninksem
Aanvangstijd: 17:00 uur

Zaterdag 29 juli 2017

1711: DE TEUNGERSE MENNEKES - B-3700 TONGEREN - Limburg Barbecue
Parochiaal Centrum - Kerkstraat 12 - Koninksem
Aanvangstijd: 17:00 uur

Zaterdag 05 augustus 2017

0068: RIDDERS VAN DE GROENE RAT - B-3440 ZOUTLEEUW - Limburg Jaarlijkse BBQ
Speelplein"Freinet school"-Budingenweg 2-Zoutleeuw
Aanvangstijd: 17:00 uur

Zondag 06 augustus 2017

1461: DE KOKO'NOTEN - B-2640 MORTSEL - Antwerpen FEN-familiedag
Sporthal "Den Drab" - Drabstraat 47 - Mortsel
Aanvangstijd: 14:30 uur

Zondag 13 augustus 2017

0152: DE NACHTVLINDERS - B-9120 HAASDONK (BEVEREN-WAAS) - Oost-Vlaanderen 3-daagse feesten
Feesttent Burgemeester - Heirbaan 61 - Haasdonk
Aanvangstijd: 9:00 uur

Maandag 14 augustus 2017

0152: DE NACHTVLINDERS - B-9120 HAASDONK (BEVEREN-WAAS) - Oost-Vlaanderen 3-daagse feesten
Feesttent Burgemeester - Heirbaan 61 - Haasdonk
Aanvangstijd: 13:00 uur

Dinsdag 15 augustus 2017

0152: DE NACHTVLINDERS - B-9120 HAASDONK (BEVEREN-WAAS) - Oost-Vlaanderen 3-daagse feesten
Feesttent Burgemeester - Heirbaan 61 - Haasdonk
Aanvangstijd: 13:00 uur

Zaterdag 19 augustus 2017

0774: DE TOENGELSE DANSMARIEKES - B-2260 TONGERLO (WESTERLO) - Antwerpen Kaas- & Wijnavond
"Klokkenhof" - Kerkhofstraat 12 - Westerlo
Aanvangstijd: 19:00 uur

Zaterdag 26 augustus 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Eetfestijn
Zaal "Forum" - Mechelbaan, 446 - Putte
Aanvangstijd: 17:00 uur
0088: GILDE DER KASSEISTAMPERS - B-3200 AARSCHOT - Vlaams-Brabant Eetdag
Zaal "Vinea" - Poortveldenplein - Aarschot
Aanvangstijd: 11:00 uur
1614: DE FIEJSTZWIJNTJES - B-3270 AVERBODE (SCHERPENHEUVEL-ZICHEM) - Vlaams-Brabant Eetdag (mosseldag )
"Concordiazaal" - Testelt
Aanvangstijd: 11:00 tot 14:00 en van 16:00 tot 20:00 uur
0065: ORDE VAN DE STROPERS - B-8210 VELDEGEM (ZEDELGEM) - West-Vlaanderen BBQ
Zaal "Jonkhove" - Aartrijkestraat 9 - Zedelgem
Aanvangstijd: 19:30 uur

Zondag 27 augustus 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Eetfestijn
Zaal "Forum" - Mechelbaan, 446 - Putte
Aanvangstijd: 11:30 uur
0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Steakdag
Zaal "De Maasvallei" - Eisden-dorp
Aanvangstijd: 11:30 en 17:30 uur
1818: DE AMBIANCEMAKERS BEKKEVOORT vzw - B-3460 BEKKEVOORT - Vlaams-Brabant Eetfestijn
Zaal "Hemmekes" - Ernest Claesstraat 34c - Zichem
Aanvangstijd: 11:30 uur

Maandag 04 september 2017

0002: ORDE VAN DE PIETERMANNEN - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant Jaarmarkt Leuven
Centrum Leuven
Aanvangstijd: 09:00 tot 18:00 uur

Vrijdag 08 september 2017

1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Avondmarkt Kampenhout
Centrum Kampenhout
Aanvangstijd: 18:00 uur

Zaterdag 09 september 2017

1517: DE BEVERKES - B-9120 MELSELE (BEVEREN-WAAS) - Antwerpen Kip- en Ribfestijn
Zaal "De Kring" - Pastoor Steenssenstraat 39 - Beveren-Waas
Aanvangstijd: 17:00 uur
0702: DE KLOMPENRIDDERS - B-3870 HEERS - Limburg Mosselfeest
Zaal "De Schuur" - Sweetstraat - Rukkelingen Loon
Aanvangstijd: 17:00 uur
0542: DE PIERROTVRIENDEN - B-9200 BAASRODE (DENDERMONDE) - Oost-Vlaanderen Eetfestijn
Feestzaal "Meirkeshof" - Hof ten Rode 29 - Baasrode
Aanvangstijd: 18:00 tot 21:30 uur

Zondag 10 september 2017

0702: DE KLOMPENRIDDERS - B-3870 HEERS - Limburg Mosselfeest
Zaal "De Schuur" - Sweetstraat - Rukkelingen Loon
Aanvangstijd: 11:30 uur
1585: KAMPSE FEEST KONIJNEN - B-3970 LEOPOLDSBURG - Limburg 5de Eetdag
Zaal "Klosterhof" - Oude Diestersbaan 1 - Lommel
Aanvangstijd: 12:00 tot 21:00 uur
0542: DE PIERROTVRIENDEN - B-9200 BAASRODE (DENDERMONDE) - Oost-Vlaanderen Eetfestijn
Centrum "De Vliet" - Scheepswerfstraat - Baasrode
Aanvangstijd: 11:30 tot 15:00 uur

Zaterdag 16 september 2017

0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant Eetdag
Refter KTA2 - Boudewijnvest 1 - Diest
Aanvangstijd: 11:30 tot 20:00 uur
1444: ORDE VAN DE POPERINGSCHE POTÜLS - B-8970 POPERINGE - West-Vlaanderen 2-daags Eetfestijn
Zaal "Den Braband" - Lenestraat 21a - Poperinge
Aanvangstijd: 19:33 uur

Zondag 17 september 2017

0088: GILDE DER KASSEISTAMPERS - B-3200 AARSCHOT - Vlaams-Brabant Bingonamiddag
Zaal "Vinea" - Poortveldenplein - Aarschot
Aanvangstijd: 14:00 uur
1444: ORDE VAN DE POPERINGSCHE POTÜLS - B-8970 POPERINGE - West-Vlaanderen 2-daags Eetfestijn
Zaal "Den Braband" - Lenestraat 21a - Poperinge
Aanvangstijd: 11:33 uur
1493: DE PEKKERS - B-8370 BLANKENBERGE - West-Vlaanderen Eetfestijn
nog te bepalen - Blankenberge
Aanvangstijd: 12:00 tot 20:00 uur

Zaterdag 23 september 2017

1368: DE PLEZIERMAKERS - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant 10de Eetdag
Feestzaal "Romanus" (oude kantine KHO Bierbeek) - Wijnenberg 1 - Bierbeek
Aanvangstijd: 15:11 tot 21:11 uur

Zondag 24 september 2017

0784: DE PLAKIJZERS - B-2950 KAPELLEN - Antwerpen Mosselsouper
Cafe "7de Hemel" - Hoevensebaan 147 - Kapellen
Aanvangstijd: 11:00 tot 19:00 uur
0259: DE KEUJ - B-3770 HERDEREN (RIEMST) - Limburg Restaurantdag
Muziekzaal - Herderen
Aanvangstijd: 12:00 tot 14:00 en van 17:00 tot 19:30 uur
1368: DE PLEZIERMAKERS - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant 10de Eetdag
Feestzaal "Romanus" (oude kantine KHO Bierbeek) - Wijnenberg 1 - Bierbeek
Aanvangstijd: 11:11 tot 19:11 uur

Maandag 25 september 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Bingo
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: Aanvang 19:30 uur

Zaterdag 30 september 2017

1679: SABBA - B-3270 SCHERPENHEUVEL (SCHERPENHEUVEL-ZICHEM) - Vlaams-Brabant Steakweekend
Zaal "De Hemmekes", Ernest Claesstraat 34C - Zichem
Aanvangstijd: 11:30 tot 20:00 uur

Zondag 01 oktober 2017

1002: WESTELSE DANSMARIEKES - B-2260 WESTERLO - Antwerpen Eetdag
Zaal "Klokkenhof" - Kerkhofstraat 12 - Westerlo
Aanvangstijd: 11:30 tot 19:30 uur
1403: DE HAMSE FEESTBEESTEN vzw - B-3945 OOSTHAM (HAM) - Limburg Eetdag
Zaal "Kristoffelheem" - Schoolstraat 10 - Ham
Aanvangstijd: 11:30 uur
1679: SABBA - B-3270 SCHERPENHEUVEL (SCHERPENHEUVEL-ZICHEM) - Vlaams-Brabant Steakweekend
Zaal "De Hemmekes", Ernest Claesstraat 34C - Zichem
Aanvangstijd: 11:30 tot 14:00 uur

Maandag 02 oktober 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Bingo
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: Aanvang 19:30 uur

Zaterdag 07 oktober 2017

0087: ORDE VAN DE LADY'S LAKEN - B-1000 BRUSSEL - Vlaams-Brabant Eetfestijn
Puurs (Ruisbroek)
Aanvangstijd: 11:30 tot 20:00 uur

Zondag 08 oktober 2017

0784: DE PLAKIJZERS - B-2950 KAPELLEN - Antwerpen Dag van de Dansmariekes
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte ( Mechelen)
Aanvangstijd: 12:11 uur
0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Frühshoppen
Taverne "Carrera" - Vrijthof 1 - Eisden-dorp
Aanvangstijd: 10:30 uur

Maandag 09 oktober 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Bingo
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 19:33 uur

Zaterdag 14 oktober 2017

1871: SAMENWERKING EUROPESE PRINSESSEN (SEP) - B-2870 RUISBROEK (PUURS) - Antwerpen Aanstelling Europaprinses 2017/2018
"Familieheem" - Gasthuisdreef 2 - Ruisbroek-Puurs
Aanvangstijd: 20:11 uur
1197: ORDE VAN HEMEL EN AARDE vzw - B-3350 LINTER - Limburg Eetdag
Zaal “PC Melkwezer” - Hazenbergstraat 30 - Melkwezer
Aanvangstijd: 17:00 tot 20:30 uur

Zondag 15 oktober 2017

1197: ORDE VAN HEMEL EN AARDE vzw - B-3350 LINTER - Limburg Eetdag
Zaal "PC Melkwezer" - Hazenbergstraat 30 - Melkwezer
Aanvangstijd: 11:30 tot 14:00 uur

Maandag 16 oktober 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Bingo
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 19:33 uur

Woensdag 18 oktober 2017

0774: DE TOENGELSE DANSMARIEKES - B-2260 TONGERLO (WESTERLO) - Antwerpen Kienavond
Zaal "Malperthuis" - Konijnenbergpad 2 - Vosselaar
Aanvangstijd: 19:30 uur

Vrijdag 20 oktober 2017

1755: DE BOGGETTER LANTERFANTERS - B-3950 BOCHOLT - Limburg Grote Kienavond
Parochiehuis Bocholt
Aanvangstijd: 19:00 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Carnavalbal met verrassingsoptreden
"Deli Disch" - Brouwerijstraat 23 - Kampenhout
Aanvangstijd: 20:11 uur

Maandag 23 oktober 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Bingo
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 19:33 uur

Vrijdag 27 oktober 2017

1496: PRINSENCONVENT LEUVEN - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant Verkiezing Holebiprins/prinses Vlaams-Brabant 2017 en Aanstelling Hoogheid Prinsenconvent Loven 2017
Parochiaal Centrum Winksele-Delle
Aanvangstijd: 20:33 uur

Zaterdag 28 oktober 2017

1517: DE BEVERKES - B-9120 MELSELE (BEVEREN-WAAS) - Antwerpen 8ste Beverkesbal
Zaal "Ten Bos" - Ten Bos (aan de kerk) - Beveren-Waas
Aanvangstijd: 20:11 uur
1747: ORDE DER KAARSKATTEN - B-3270 SCHERPENHEUVEL (SCHERPENHEUVEL-ZICHEM) - Antwerpen 3de Groot Carnavalsbal met Aanstelling
Zaal "Verhaegen" - Grote baan 109 - Betekom
Aanvangstijd: 20:11 uur
1711: DE TEUNGERSE MENNEKES - B-3700 TONGEREN - Limburg 3de Carnavalbal
Zaal Concordia - Leopoldwal 50 - Tongeren
Aanvangstijd: 20:11 uur
0139: DE KOIZERLIJKE GARDE - B-9470 DENDERLEEUW - Oost-Vlaanderen Galowienbal
"De Bloeiende Wijngaard" - Landuitstraat 137 - Denderleeuw
Aanvangstijd: 21:11 uur
1783: HOUTLANDSE CARNAVALSRAAD - B-8210 ZEDELGEM - West-Vlaanderen Carnavalsbal met verkiezing 3de leeftijd West-Vlaanderen
Zaal "De Bosgalm" - Pastoriestraat - Torhout
Aanvangstijd: 19:33

Maandag 30 oktober 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Bingo
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 19:33 uur

Vrijdag 03 november 2017

0911: 'T KLIEKSKE - B-3440 BUDINGEN (ZOUTLEEUW) - Limburg Jaarlijks Carnavalbal
Zaal "Bergendal" - Waanrode
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 04 november 2017

0401: DE HEMELSUSSEN - B-2340 BEERSE - Antwerpen Aanstelling
GC " 't Heilaar" - Heilaarstraat 35 - Beerse
Aanvangstijd: 20:11 uur
1044: DE DRAA OEERE - B-2250 OLEN - Antwerpen Pastadag
OC "De Vrede" - Lichtaartseweg 131 - Olen
Aanvangstijd: 11:00 tot 19:00 uur
1202: DE LINDEMANNEN - B-3700 RUTTEN (TONGEREN) - Limburg Carnavalsbal
Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat - Tongeren
Aanvangstijd: 20:11 uur
0002: ORDE VAN DE PIETERMANNEN - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant Openingsbanket 50 jaar Pietermannen
"Kloosterhoeve" - Kloosterhoevedreef 4 - Rotselaar
Aanvangstijd:

Zondag 05 november 2017

0774: DE TOENGELSE DANSMARIEKES - B-2260 TONGERLO (WESTERLO) - Antwerpen Eet- & Shownamiddag
"Klokkenhof" - Kerkhofstraat 12 - Westerlo
Aanvangstijd: 11:30 uur

Maandag 06 november 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Bingo
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 19:33 uur

Vrijdag 10 november 2017

1197: ORDE VAN HEMEL EN AARDE vzw - B-3350 LINTER - Limburg Carnavalsbal
Zaal "GC Amfi" - Stationsstraat 30 - Landen
Aanvangstijd: 21:11 uur
1764: HARLEKIJN - B-3700 TONGEREN - Limburg Carnavalbal
Buurhuis - Kerkstraat 12 - Koninksem - tongeren
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 11 november 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Aanstelling Prins(es)
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 20:11 uur
0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Opening Carnaval
Vrijthof & Zaal "De Maasvallei" - Eisden-dorp
Aanvangstijd: 11:11 uur

Zondag 12 november 2017

0010: RIDDERS VAN DE KATTEKÖP - NARRENDOM HAREN - B-3840 BORGLOON - Limburg Opening 47ste Carnavalseizoen
Buurthuis - Knapenstraat - Tongeren (Widooie)
Aanvangstijd: 15:11 uur
1496: PRINSENCONVENT LEUVEN - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant Show 5 jaar danskoppel Prinsenconvent Loven
Gemeenteschool - Baron Descampslaan - Wijgmaal
Aanvangstijd: 13:11 uur

Maandag 13 november 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Bingo
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 19:33 uur

Vrijdag 17 november 2017

0087: ORDE VAN DE LADY'S LAKEN - B-1000 BRUSSEL - Vlaams-Brabant Bal
Zaal "Den Hoornick" - Noorderlaan 20 - Zellik (Asse)
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 18 november 2017

1910: DE TORNADO'S - B-2170 MERKSEM (ANTWERPEN) - Antwerpen 2de Aanstellingsbal
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 19:11 uur
0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Prinsaanstelling
Zaal "De Maasvallei" - Eisden-dorp
Aanvangstijd: 20:11 uur
1673: GEWELDIG - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg 5de Geweldige Eetdag
Zaal "De Ware Vrienden"
Aanvangstijd: 17:33 uur
1687: VEE ZIN TE DÜN - B-3700 TONGEREN - Limburg Carnavalsbal
Buurthuis - Kerkstraat 12 - Tongeren (Koninksem)
Aanvangstijd: 20:11 uur
0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant Artiestenavond met Prinsaanstelling
"Hallezaal" - Scholenstraat 1 - Diest
Aanvangstijd: 20:11 uur
1937: DE GILDEGARDE GLABBEEK - B-3380 GLABBEEK-ZUURBEMDE - Vlaams-Brabant Bal met Aanstelling
CC "De Roos" - Grotestraat 33 - Glabbeek
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 19 november 2017

1673: GEWELDIG - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg 5de Geweldige Eetdag
Zaal "De Ware Vrienden"
Aanvangstijd: 11:33 uur
1493: DE PEKKERS - B-8370 BLANKENBERGE - West-Vlaanderen 14de Openingskroegentocht der Carnaval
Café "Turnclub" - De Smet de Naeyerlaan 121 - Blankenberge
Aanvangstijd: 14:11 uur

Maandag 20 november 2017

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Bingo
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 19:33 uur

Zaterdag 25 november 2017

0784: DE PLAKIJZERS - B-2950 KAPELLEN - Antwerpen Aanstellingsbal
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte ( Mechelen)
Aanvangstijd: 20:11 uur
1002: WESTELSE DANSMARIEKES - B-2260 WESTERLO - Antwerpen Bal
Zaal "Klokkenhof" - Kerkhofstraat 12 - Westerlo
Aanvangstijd: 20:11 uur
0068: RIDDERS VAN DE GROENE RAT - B-3440 ZOUTLEEUW - Limburg 43ste Prinsaanstelling met bal
Zaal "De Passant" - St-Truidensesteenweg 1 - Zoutleeuw
Aanvangstijd: 20:11 uur
1588: ORDE VAN DE TEUNGERSE ZWOAN - B-3700 TONGEREN - Limburg Carnavalszitting
Zaal "Concordia" - Leopoldwal 55 -Tongeren.
Aanvangstijd: 20:11 uur.
1206: CARNAFOLK - B-1950 KRAAINEM - Vlaams-Brabant Weekendrestaurant
Zaal "Cammeland" - Lijsterbessenbomenlaan 3 - Kraainem
Aanvangstijd: 17:00 tot 22:00 uur

Zondag 26 november 2017

1197: ORDE VAN HEMEL EN AARDE vzw - B-3350 LINTER - Limburg Geschenkenmarkt
Evenementenhal "Deroye" - Helen-Bosstraat 80 - Orsmaal
Aanvangstijd: 14:11 uur
1206: CARNAFOLK - B-1950 KRAAINEM - Vlaams-Brabant Weekendrestaurant
Zaal "Cammeland" - Lijsterbessenbomenlaan 3 - Kraainem
Aanvangstijd: 11:30 tot 15:00 uur

Vrijdag 01 december 2017

0772: DE POSTFLUITERS - B-2870 PUURS - Antwerpen Postfluitersbal
Zaal "Familiheem" - Gasthuisdreef 2 - Ruisbroek-Puurs
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 02 december 2017

0355: DE OUDE BELGEN - B-3700 TONGEREN - Limburg Carnavalsbal
Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - Tongeren
Aanvangstijd: 20:11 uur

Vrijdag 08 december 2017

1893: DE VELMSE HOLLYWOOD - B-3800 VELM (SINT-TRUIDEN) - Limburg 2de Carnavalsbal
Velm
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 09 december 2017

0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Prinsenbal met aanstelling Prins of Prinses
Zaal: 't Centrum - Srijdersstraat 35 Edegem
Aanvangstijd: 20:11 uur
1368: DE PLEZIERMAKERS - B-3000 LEUVEN - Vlaams-Brabant 8ste Carnavalbal met aanstelling
Zaal "De Hemmekes" - Ernest Claesstraat 34C - Zichem
Aanvangstijd: 20:11 uur

Vrijdag 15 december 2017

0010: RIDDERS VAN DE KATTEKÖP - NARRENDOM HAREN - B-3840 BORGLOON - Limburg Indoor Kerstmarkt
G.C. "Panishof" - Bommershovenstraat 10a - Borgloon (Bommershoven)
Aanvangstijd: 18:11 uur
1585: KAMPSE FEEST KONIJNEN - B-3970 LEOPOLDSBURG - Limburg 4de Carnavalbal
Zaal "Klosterhof" - Oude Diestersbaan 1 - Lommel
Aanvangstijd: 20:11 tot 05:00 uur
1715: CARNAVALSVRIENDEN OPGLABBEEK - B-3660 OPGLABBEEK - Limburg Carnavalbal
Zaal "Loweta" - Weg naar Opoeteren 172 - Opglabbeek
Aanvangstijd: 20:11 uur
1862: DE FEESTBROUWERS - B-3320 HOEGAARDEN - Vlaams-Brabant 2de Carnavalsbal
Parochiecentrum - Ganzendries 29 - Oplinter (Tienen)
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 16 december 2017

1250: DRUMBAND "DE DOORZETTERS" - B-2100 DEURNE (ANTWERPEN) - Antwerpen Kerstfeest
Lokaal "De Doorzetters" - Klein Wommelgemsesteenweg 1 - Deurne
Aanvangstijd: 18:00 uur
0010: RIDDERS VAN DE KATTEKÖP - NARRENDOM HAREN - B-3840 BORGLOON - Limburg Indoor Kertmarkt
G.C. "Panishof" - Bommershovenstraat 10a - Borgloon (Bommershoven)
Aanvangstijd: 14:11 uur
0259: DE KEUJ - B-3770 HERDEREN (RIEMST) - Limburg Carnavalbal
Muziekzaal - Herderen
Aanvangstijd: 20:11 uur
0309: DE BEEKMENNEKES - B-3500 HASSELT - Limburg Carnavalbal
Zaal "Kermeta" - Diestersteenweg 204 - Kermt
Aanvangstijd: 20:11 uur

Vrijdag 22 december 2017

1818: DE AMBIANCEMAKERS BEKKEVOORT vzw - B-3460 BEKKEVOORT - Vlaams-Brabant 3de Carnavalsbal
Zaal "Hemmekes" - Ernest Claesstraat 34c - Zichem
Aanvangstijd: 20:11 uur
0065: ORDE VAN DE STROPERS - B-8210 VELDEGEM (ZEDELGEM) - West-Vlaanderen Carnavalsbal
Zaal "De Bosserij" - Acaciastraat 33 - Veldegem
Aanvangstijd: 19:33 uur

Vrijdag 05 januari 2018

0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Bal van de Prins
Zaal deZaal "De Maasvallei" - Eisden-dorp
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 06 januari 2018

0906: DE GEZELLEN VAN TAXANDRIA - B-3910 NEERPELT - Limburg Feest der Goedgemutsten
"Dommelhof" - Toekomstlaan 5 - Neerpelt
Aanvangstijd: 19:11 uur

Vrijdag 12 januari 2018

1814: @FUNDUM - B-3270 SCHERPENHEUVEL (SCHERPENHEUVEL-ZICHEM) - Vlaams-Brabant Carnavalbal met Aanstelling
Zaal "Concordia" - Schuurweg 4 - Testelt
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 14 januari 2018

0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Dag van de Dansmariekes
Zaal: 't Centrum - Strijdersstraat 35 Edegem
Aanvangstijd: 13:11 uur

Vrijdag 19 januari 2018

1428: CC JATIENEN - B-3300 TIENEN - Vlaams-Brabant CC JATienen Schlagert
Zaal "Manège" - Sint-Jorisplein 20 - Tienen
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 20 januari 2018

1517: DE BEVERKES - B-9120 MELSELE (BEVEREN-WAAS) - Antwerpen Jeugdverkiezing
"T Ogenblik" - Gravendreef 1 - Beveren-Waas
Aanvangstijd: 14:11 uur
1444: ORDE VAN DE POPERINGSCHE POTÜLS - B-8970 POPERINGE - West-Vlaanderen Carnavalsbal De Maxx
Zaal "De Croone" - Provenplein 29 - Poperinge
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 27 januari 2018

0010: RIDDERS VAN DE KATTEKÖP - NARRENDOM HAREN - B-3840 BORGLOON - Limburg 47ste Prinsaanstelling
G.C. "Panishof" - Bommershovenstraat 10a - Borgloon (Bommershoven)
Aanvangstijd: 20:11 uur
1673: GEWELDIG - B-3800 SINT-TRUIDEN - Limburg 5de Geweldig Bal
P.C. "Velm"
Aanvangstijd: 20:11 uur
1674: HOF DER PRINSEN BREDENE - B-8450 BREDENE - West-Vlaanderen Verkiezing Prins & Prinses van Bredene
"Meeting & Event Center Stafverluys " - Kapelstraat 76 - Bredene
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 28 januari 2018

0010: RIDDERS VAN DE KATTEKÖP - NARRENDOM HAREN - B-3840 BORGLOON - Limburg 45ste Jeugdprinsaanstelling
G.C. "Panishof" - Bommershovenstraat 10a - Borgloon (Bommershoven)
Aanvangstijd: 14:11 uur
0927: DE PLATZAKKEN - B-8930 MENEN - West-Vlaanderen 23ste Eetfestijn
Zaal " Barthel " - Moeskroenstraat 525 - Rekkem
Aanvangstijd: 11:33 tot 14:30 uur

Vrijdag 02 februari 2018

1493: DE PEKKERS - B-8370 BLANKENBERGE - West-Vlaanderen 14de Pekkersbal met verkiezing
Kusttheater "Colisée" - Kerkstraat 27 - Blankenberge
Aanvangstijd: 19:11 uur

Zaterdag 03 februari 2018

1206: CARNAFOLK - B-1950 KRAAINEM - Vlaams-Brabant Opening Kraainem Carnaval 2018
Zaal "Cammeland" - Lijsterbessenbomenlaan 3 - Kraainem
Aanvangstijd: 15:11 uur

Zaterdag 10 februari 2018

0774: DE TOENGELSE DANSMARIEKES - B-2260 TONGERLO (WESTERLO) - Antwerpen Carnavalbal
Evenementenhal "De Zoerla" - Gevaertlaan 1 - Westerlo
Aanvangstijd: 20:11 uur
0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant Prinsenbal
"Hallezaal" - Scholenstraat 1 - Diest
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 11 februari 2018

0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg 41ste Carnavalstoet
Eisden-dorp
Aanvangstijd: 14:11 uur
0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant Kinderbal
"Hallezaal" - Scholenstraat 1 - Diest
Aanvangstijd: 13:33 uur

Woensdag 14 februari 2018

0122: VAN EISDER GIJS TOT BOSBEIR - B-3630 EISDEN (MAASMECHELEN) - Limburg Proces Malbrook - Haringhappen
Zaal "De Maasvallei" - Eisden-dorp
Aanvangstijd: 15:00 uur

Zaterdag 17 februari 2018

1206: CARNAFOLK - B-1950 KRAAINEM - Vlaams-Brabant Kraainem Carnaval 2018 - Ontvangst op gemeentehuis met sleuteloverhandiging
Gemeentehuis Kraainem - Dezangrélaan 17 - Kraainem
Aanvangstijd: 10:33 uur
1206: CARNAFOLK - B-1950 KRAAINEM - Vlaams-Brabant Kraainem Carnaval 2018 - 39e carnavalstoet
Straten van Kraainem
Aanvangstijd: 14:33 uur
1206: CARNAFOLK - B-1950 KRAAINEM - Vlaams-Brabant Kraainem Carnaval 2018 - Carnaval-danscafé
Zaal "Cammeland" - Lijsterbessenbomenlaan 3 - Kraainem
Aanvangstijd: 17:33 uur

Zondag 25 februari 2018

0010: RIDDERS VAN DE KATTEKÖP - NARRENDOM HAREN - B-3840 BORGLOON - Limburg 47ste Internationale carnavalstoet
Parcours: Widooie - Piringen - Haren - Bommershoven
Aanvangstijd: 14:11 uur

Zaterdag 03 maart 2018

0025: DE JOKERS - B-2480 DESSEL - Antwerpen Internationale Prinsenparade
Parochiezaal Witgoor - Meistraat 150 - Dessel
Aanvangstijd: 20:11 uur

Vrijdag 09 maart 2018

0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Seniorenmiddag
Hangar Neerhoevelaan Mortsel
Aanvangstijd: 13:30 uur
0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Sleuteloverhandiging + Aanstelling Jeugdprins of Jeugdprinses
Hangar Neerhoevelaan Mortsel
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 10 maart 2018

0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Carnavalstoet
Vertrek & Aankomst Hangar Neerhoevelaan Mortsel
Aanvangstijd: 13:33 uur
0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Carnavalbal
Hangar Neerhoevelaan Mortsel
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 11 maart 2018

0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Kindercarnaval
Hangar Neerhoevelaan Mortsel
Aanvangstijd: 14:00 uur

Zaterdag 17 maart 2018

0401: DE HEMELSUSSEN - B-2340 BEERSE - Antwerpen Kindercarnaval
Zaal "Lambeer" - Vredestraat 8/10 - Beerse
Aanvangstijd: 14:00 tot 17:00 uur
0401: DE HEMELSUSSEN - B-2340 BEERSE - Antwerpen Verkleed- en Prinsenbal
Zaal "Lambeer" - Vredestraat 8/10 - Beerse
Aanvangstijd: 20:11 uur
0784: DE PLAKIJZERS - B-2950 KAPELLEN - Antwerpen Carnavalweekend
volgt nog
Aanvangstijd: volgt nog
0309: DE BEEKMENNEKES - B-3500 HASSELT - Limburg 22ste Lichtstoet Jubileum 2x11
Banneuxwijk Hasselt
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 18 maart 2018

0784: DE PLAKIJZERS - B-2950 KAPELLEN - Antwerpen Carnavalstoet
Kapellen
Aanvangstijd: 14:11 uur
0027: GILDE VAN TIELEBUIS - B-3290 DIEST - Vlaams-Brabant 45ste Internationale Carnavalstoet
Centrum - Diest
Aanvangstijd: 14:33 uur
0065: ORDE VAN DE STROPERS - B-8210 VELDEGEM (ZEDELGEM) - West-Vlaanderen Carnavalstoet
Centrum Veldegem
Aanvangstijd: 15:11 uur

Vrijdag 23 maart 2018

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Ontvangst gemeentehuis + kroegentocht
Gemeenteplein 1 - Putte
Aanvangstijd: 19:00 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Carnavalbal met nummerafhaling
Grote tent - Gemeenteplein - Kampenhout
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zaterdag 24 maart 2018

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Bal nacht der Prinsen
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 20:11 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Früschoppen - stoet en carnavalsparty
Grote tent - Gemeenteplein - Kampenhout
Aanvangstijd: 10:11 uur

Zondag 25 maart 2018

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Carnavalstoet
Centrum Putte
Aanvangstijd: 14:11 uur
1884: CARNAVAL KAMPENHOUT vzw - B-1910 KAMPENHOUT - Vlaams-Brabant Kindernamiddag
Grote tent - Gemeenteplein - Kampenhout
Aanvangstijd: 14:11 uur

Maandag 02 april 2018

0918: KARNAMOR - B-2640 MORTSEL - Antwerpen Paasontbijt
Zaal: 't Centrum Strijdersstraat 35 Edegem
Aanvangstijd: 10:00 uur

Zaterdag 19 mei 2018

1871: SAMENWERKING EUROPESE PRINSESSEN (SEP) - B-2870 RUISBROEK (PUURS) - Antwerpen Kaas- en wijnavond of Vleesbuffet
"Familieheem" - Gasthuisdreef 2 - Ruisbroek-Puurs
Aanvangstijd: 18:00 uur

Zaterdag 26 mei 2018

0911: 'T KLIEKSKE - B-3440 BUDINGEN (ZOUTLEEUW) - Limburg 4de Diner-Spektakelshow "Les Filles De Malines"
Zaal "De Hoek" - Kortenaken
Aanvangstijd: 19:00 uur

Zondag 24 juni 2018

0355: DE OUDE BELGEN - B-3700 TONGEREN - Limburg Eetdag
Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - Tongeren
Aanvangstijd: 11:30 uur

Zaterdag 25 augustus 2018

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Eetfestijn
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 17:00 uur

Zondag 26 augustus 2018

0123: DE VERBRANDE PUTTENAARS - B-2580 PUTTE - Antwerpen Eetfestijn
Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 - Putte
Aanvangstijd: 11:30 uur

Vrijdag 09 november 2018

1197: ORDE VAN HEMEL EN AARDE vzw - B-3350 LINTER - Limburg Carnavalsbal
Zaal "GC Amfi" - Stationsstraat 30 - Landen
Aanvangstijd: 21:11 uur

Zaterdag 01 december 2018

0355: DE OUDE BELGEN - B-3700 TONGEREN - Limburg Carnavalbal
Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - Tongeren
Aanvangstijd: 20:11 uur

Zondag 30 juni 2019

0355: DE OUDE BELGEN - B-3700 TONGEREN - Limburg eetdag
Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - Tongeren
Aanvangstijd: 11:30 uur

Zaterdag 07 december 2019

0355: DE OUDE BELGEN - B-3700 TONGEREN - Limburg Carnavalbal
Zaal "Volksontwikkeling" - Jekerstraat 59 - Tongeren
Aanvangstijd: 20:11 uur